Szukaj

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem “Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak i Allan Krupa wychodzą z “Dzień Dobry TVN”

Edyta Górniak bez wątpienia jest dumna ze swojego syna. Allan Krupa wyrósł na przystojnego młodego mężczyznę z bardzo zdecydowanymi poglądami i sprecyzowanymi planami na przyszłość. Diwa i jej pociecha pojawili się razem w Dzień Dobry TVN 20 października – Allan zaliczył swój wielki debiut w telewizji, ale przed kamerami czuł się niezwykle swobodnie. Odpowiadał na pytanie pewnie i spokojnie, a Edyta patrzyła na niego z zachwytem.

Krupa postanowił związać swoją przyszłość z wojskiem i w mundurze pojawił się podczas nagrania telewizji śniadaniowej. Gdy wraz z mamą wychodził ze studia stacji, przed wejściem czekali już na nich paparazzi. Wygląda na to, że byli przygotowani na ten “atak” bo oboje chętnie pozowali do zdjęć. Górniak wyglądała fantastycznie w swojej stylizacji.

Wokalistka postawiła na prostotę i zestawiła czerwony, oversize’owy sweterek z dekoltem w serek z jasnoniebieskim jeansami. Swoją stylizację uzupełniła ciemnymi szpilkami, delikatnym makijażem i subtelną, nierzucającą się w oczy biżuterią. Wyglądała bardzo dziewczęco, a rozpuszczone włosy dodawały jej uroku i świeżości.

Nie mogła też powstrzymać czułych gestów. Syn jest jej oczkiem w głowie i wszyscy o tym wiedzą, a sposób w jaki na niego patrzy i w jaki go dotyka świadczy o wielkiej dumie i miłości.

Pięknie razem wyglądają, prawda? 😉

Edyta Górniak przechodzi kryzys w związku?! Jej słowa sugerują nadchodzący koniec…

Edyta Górniak jak milion dolarów w prostej stylizacji. Wystarczyło, że połączyła ten płaszcz z tymi butami

Allan Krupa zaliczył swój wielki debiut w „Dzień Dobry TVN”! Edyta zbladła słuchając o jego planach na przyszłość!


Czy Allan Krupa zostanie gwiazdą?

×