Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś przyłapana na winie z przystojniakiem! Specjalnie dla niego przyleciała do Polski

Alicja Bachleda-Curuś na kolacji

Alicja Bachleda-Curuś na kolacji

Alicja Bachleda-Curuś na kolacji z tajemniczym przystojniakiem

Alicja Bachleda-Curuś znów zakochana? Paparazzi przyłapali aktorkę podczas spotkania z tajemniczym mężczyzną. Spójrzcie tylko jak o nią dbał!

Choć Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, najważniejsze momenty z jej życia prywatnego bez problemu docierają do Polski. Aktorka jest znana również za oceanem, nie powinny więc dziwić jej częste spotkania z tamtejszymi paparazzi. W ostatnich dniach przyłapali oni gwiazdę na na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną.

Podczas spożywania posiłku, kiedy aktorka zajadała się pysznym daniem, jej towarzysz uważnie pilnował, by w kieliszkach nie zabrakło wody i wina. Widać wyraźnie, że czuli się wspaniale w swojej obecności. Czyżby był to nowy partner Alicji? Na tę informację przyjdzie nam jeszcze zapewne poczekać, bowiem aktorka niechętnie dzieli się z mediami zmianami w swoim prywatnym życiu.

Plotkuje się, że kilka miesięcy temu Alicja rozstała się Marcinem Gortatem. O ich związku dowiedzieliśmy się bardzo późno. Para przez cały okres trwania relacji niczego nie komentowała, a pierwszy raz razem pojawili się dopiero podczas uroczystego spotkania z księciem Williamem i jego żoną Kate Middleton. I choć wizualnie bardzo do siebie pasowali, coś stanęło im na drodze i powiedzieli sobie „pa pa”.

Wcześniej gwiazda związana była z Colinem Farrellem, z którym ma synka Hanry’ego Tadeusza. Szybko po jego urodzeniu rozstali się, co było w mediach bardzo głośno komentowane.

Cóż, mamy więc nadzieję, że jeśli tajemniczy mężczyzną okaże się nową miłością Alicji, tym razem ułoży jej się lepiej, niż w dwóch poprzednich przypadkach związkach.

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła swoich rodziców niezwykłą niespodzianką! O takim prezencie marzą wszystkie szafirowe pary!

Piękna Alicja Bachleda-Curuś otrzymała prestiżową nagrodę w Miami! Odebrała ją z wielką klasą w kreacji od polskiego projektanta!

Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa swojego nowego amerykańskiego przystojniaka! Ich zdjęcie ze wspólnej kolacji za chwilę namiesza w mediach!


Alicja Bachleda-Curuś na lunchu z przyjacielem

Alicja Bachleda-Curuś na lunchu z przyjacielem

Alicja Bachleda-Curuś na lunchu z przyjacielem

Alicja Bachleda-Curuś na lunchu z przyjacielem

Alicja Bachleda-Curuś - Złote Globy 2009, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Alicja Bachleda-Curuś - Złote Globy 2009, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×