Jesienna Aleksandra Kwaśniewska pokazała nową fryzurę w „DDTVN”. Wygląda nieco inaczej niż w jej relacji na IG

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska w niedzielę gościła w Dzień Dobry TVN. Wybrała stylizację, która idealnie wpisuje się w jesienne trendy. Zobaczcie na zdjęcia paparazzi.

Aleksandra Kwaśniewska długo unikała show-biznesu. Bardzo rzadko gościła na branżowych imprezach, a także nieczęsto udzielała wywiadów. Aktywnie działa jednak w sieci, gdzie prowadzi konto na Instagramie. Publikuje posty na swoich zasadach. Chociaż odsłania wybrane kulisy codzienności, komentuje je w charakterystyczny dla siebie sposób.

Od niedawna Kwaśniewska regularnie gości przed kamerami. Jest jedną z trzech prowadzących program Miasto Kobiet. Jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN zdradziła powód, dla którego zdecydowała się przyjąć propozycję produkcji. Ujawniła też, jaka misja będzie jej towarzyszyć:

Mam olbrzymią nadzieję być uczestniczącym świadkiem dopełnienia się emancypacji kobiet. Chciałabym, żebyśmy naprawdę mocno stanęły na dwóch nogach, zrozumiały, że naprawdę mamy te same prawa co mężczyźni i nie musimy wstydzić się tego, że chcemy więcej. […] Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć, to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam, dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia.

Aleksandra Kwaśniewska zadała szyku w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska w niedzielę ponownie pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Promowała nowy odcinek Miasta Kobiet, który pojawi się na antenie TVN7 o godzinie 12:30. Na tę okazję wybrała piękną stylizację. Ubrała się w zamszową, brązową koszulę, którą połączyła z dżinsami, a także butami na obcasie.

Pamiątkowe zdjęcie pojawiło się na Instagramie śniadaniówki. Kwaśniewska pozuje na nim w towarzystwie pozostałych prowadzących Marzeny Rogalskiej oraz Olgi Legosz. Internauci są zachwyceni:

  • Fajne i mądre dziewczyny. Brawo za tematykę spotkań.
  • Cudne.
  • Z tymi kobietami nie można się nudzić, a tym bardziej z prowadzącymi. Cieszę się,że wszyscy jesteście sobą pomimo bycia w programie.

Gdy rozmowa dobiegła końca, Aleksandra Kwaśniewska stanęła oko w oko z fotoreporterami. Przed studiem zadała szyku. Wybrała stylizację, która idealnie wpisuje się w jesienne trendy. Na koszulę zarzuciła płaszcz w czarno-białą kratę, a także szalik pasujący do reszty. Zaprezentowała też fryzurę inną niż ta, którą wcześniej chwaliła się na Instagramie.

Chociaż w social mediach pokazała pięknie ułożone włosy, przed studiem widać były pasma potargane wiatrem, w kilku odcieniach blondu. Zdjęcia sprzed studia Dzień Dobry TVN znajdziecie w galerii.


Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska w ułożonych włosach

Aleksandra Kwaśniewska w ułożonych włosach

Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN

Komentarze