Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak z prezentem od Maffashion przemierza ulice Warszawy. Nie zmarzła w takich bucikach?

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła środowe wydanie Dzień Dobry TVN. Gdy program dobiegł końca, dziennikarka stanęła oko w oko z fotoreporterami. Ze studia śniadaniówki wyszła z dużym prezentem od Maffashion.

Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Kilka dni temu podzieliła się relacją ze Strajku Kobiet w Warszawie — pokazała jej zdaniem najciekawsze transparenty, a także fragment marszu, który przeszedł ulicami miasta. W tym samym miejscu kilka godzin później pożegnała swojego przyjaciela.

Dziennikarka dodała ostatnie zdjęcie psa – Bolusia. W opisie podziękowała za to, że był przy niej, a także napisała, że był najlepszym psem, jakiego można sobie wymarzyć:

Byłeś wspaniałym psem, najlepszym, jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem… Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Woźniak-Starak w środowy poranek dodała zdjęcie ze studia Dzień Dobry TVN, na którym pozuje u boku tekturowych sylwetek dwóch kandydatów ubiegających się o fotel 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych: Donalda Trumpa i Joego Bidena. Scenę uwiecznioną w kadrze skomentowała krótko:

Z chłopakami w @dziendobrytvn

View this post on Instagram

Z chłopakami w @dziendobrytvn 🥊

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Gdy program dobiegł końca, Agnieszka Woźniak-Starak stanęła oko w oko z fotografami. Prezenterka postawiła na przyciągającą spojrzenia stylizację. Sięgnęła po kolorowy płaszcz do kolan. Połączyła go z jasnym golfem, dżinsami i lekkimi butami na obcasie, które kradły uwagę. Pod pachą dźwigała prezent od Maffashion i jej marki odzieżowej Eppram. 

W związku z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej dziennikarka nałożyła na twarz jednorazową maseczkę.

Zdjęcia w galerii.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN. Kiedy dołączyła?

Warto wspomnieć, że Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w telewizji po rocznej przerwie spowodowanej tragiczną śmiercią jej męża Piotra. Wraz z Ewą Drzyzgą dołączyły do zespołu prowadzących Dzień Dobry TVN. Panie w nowej roli zadebiutowały w poniedziałek, 14 września. Zwykle zachwycają widzów swoim profesjonalizmem, chociaż i im zdarzyło się zaliczyć drobne potknięcia.


Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×