Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak nawet przy -15°C wygląda jak ikona stylu. Nosi buty, które kiedyś były szczytem obciachu

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w poniedziałek pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Udowodniła, że nawet przy minusowych temperaturach można wybierać świetne stylizacje.

Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu przeżyła tragedię. W wyniku wypadku, do którego doszło na jednym z mazurskich jezior, zginął jej ukochany mąż, Piotr. Dziennikarka przez pewien czas usunęła się w cień. Zniknęła z mediów społecznościowych, nie pojawiała się w telewizji.

Na początku 2020 roku powoli wracała do pracy. Najpierw zaczęła prowadzić audycję w radiu, potem wróciła na szklany ekran, gdzie od kilku miesięcy ma okazję sprawdzić się w nowej roli. Woźniak-Starak we wrześniu dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVNPrzed kamerami partneruje jej Ewa Drzyzga.

Agnieszka na co dzień mieszka w pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie (zdjęcia tutaj). Towarzyszą jej czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile. Jak zdradziła w wywiadzie z cyklu Into the Leader’s Mind, być może nadejdzie dzień, gdy całkowicie poświęci się zwierzętom i raz na zawsze ucieknie od zgiełku miasta:

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami.

Zobacz: Woźniak-Starak o rezygnacji z pracy w mediach. Gwiazda znalazła nowe zajęcie

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Woźniak-Starak na razie nie zamierza rezygnować z pracy w telewizji. W poniedziałkowy poranek pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVNChociaż minusowe temperatury nie zachęcają do wychodzenia z domu, dziennikarka udowodniła, że nawet w takich warunkach można wyglądać jak ikona stylu.

Agnieszka sięgnęła po długą, puchową kurtkę w ciemnozielonym kolorze, którą połączyła z granatowymi dżinsami. Włożyła granatowe rękawiczki z jednym palcem. Wybrała ciepły szal zakończony frędzlami. Postawiła na ciekawe, skórzane buty na delikatnym obcasie ze złotymi ozdobami na przodzie.

Jeszcze do niedawna fason z kwadratowym, płaskim czubkiem trącił myszką i uważany był za szczyt bezguścia. Dziś, w odświeżonej formie, znowu wraca do łask, a Woźniak-Starak jako jedna z naczelnych trendsetterek przeciera szlaki i podpowiada Polkom, jak nosić kontrowersyjne obuwie.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×