Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN. Zawsze wygląda świetnie, ale dzisiaj przeszła samą siebie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła środowe wydanie Dzień Dobry TVN. Gdy wyszła ze studia, wszystkie obiektywy fotoreporterów były skierowane tylko na nią. Zobaczcie, jak się prezentowała. 

Agnieszka Woźniak-Starak w zeszłym roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło na jednym z mazurskich jezior. Dziennikarce, dzięki wsparciu bliskich, udało się stanąć na nogi i wrócić do zawodowych aktywności. Prowadzi Dzień Dobry TVNa także jest gospodynią audycji w Newonce.radio. 

Chociaż gwiazda TVN już jakiś czas temu wróciła do pracy, dopiero niedawno zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi Pani. Zrobiła to teraz, bo chciała zamknąć pewien etap w swoim życiu:

Kończy się rok 2020, a jak chciałabym zamknąć pewien etap w moim życiu. Czułam, że przyjdzie moment, w którym będę chciała to zrobić, i ten jest chyba najlepszy. Rok 2020 to był jakiś egzamin dla ludzkości, tak wiele rzeczy się zmieniło w nas i wokół nas. Jestem naprawdę ciekawa, co przyniesie 2021. Mam w sobie dużo wiary, że będzie dla nas wszystkich lepszy.

W tej samej rozmowie Agnieszka wyznała, że po śmierci męża się nawróciła. Mimo że nie wierzy w Kościół jako instytucję, uważa, że istnieje życie po śmierci.

Agnieszka Woźniak-Starak w zielonej kurtce w Dzień Dobry TVN

Woźniak-Starak środę spędziła w pracy. Wraz z Ewą Drzyzgą rozmawiała z gośćmi zaproszonymi do studia Dzień Dobry TVNAgnieszka postawiła na piękną stylizację. Wybrała beżową marynarkę zapinaną na jeden guzik, którą połączyła z dopasowanymi spodniami i skórzanymi butami na obcasie sięgającymi za kostkę. Spięła włosy w wysokiego kucyka, a także postawiła na naturalny makijaż.

Ten wybór zachwycił internautów, którzy na Instagramie nie szczędzą komplementów pod adresem Woźniak-Starak:

 • Ten styl pani Agnieszki jest zachwycający.
 • Piękne i inteligentne prowadzące.
 • Marynarka pani Agnieszki jest świetna.

Gdy prowadząca opuściła studio, wszystkie obiektywy były zwrócone tylko na nią. Prezentowała się niemal tak samo stylowo jak na wizji. Marynarkę zamieniła na jasny golf, włożyła ciemnozieloną kurtkę wiązaną w pasie, która odciągała uwagę od butów, zasłoniła twarz maseczką ochronną.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Podoba się wam Agnieszka Woźniak-Starak w takim wydaniu?


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Kika pisze:

  Pan Piotr nie był szczęśliwy w tym małżeństwie ……Gdyby miał normalny dom to nie szukałby przygód po nocach….

 • Lila pisze:

  Pieniądze to nie wszystko…..Tej zdrady nie da się przykryć żadną kreacją…….zawsze będzie w głowie ta kobieta….

 • Psycholog-Kobietolog pisze:

  „…wszystkie obiektywy fotoreporterów były skierowane tylko na nią”. Wszystkie, czyli jeden, no może w porywach dwa obiektywy. Ta kobieta ma bardzo smutne oczy, co widać, kiedy patrzy prosto w obiektyw. Śmierć męża to tragedia. Śmierć męża, który pływa z inną kobietą na motorówce, to podwójna tragedia. Może, gdyby była zwykłą kobietą, to odnalazłaby swoje szczęście. Ale jest „celebrytką” więc może ją tylko czekać samotność, albo cały rząd coraz starszych mężczyzn.

 • Gość pisze:

  Agnieszka super

 • Llll pisze:

  Śmiechu warte, czym się tutaj zachwycać, jakąś marynarką?

 • Anna pisze:

  Wygląda… i co dalej???

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×