Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

Zdjęcie (1) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[1/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (2) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[2/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (3) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[3/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (4) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[4/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (5) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[5/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (6) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[6/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (7) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[7/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (8) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[8/11]

Zdjęcie (9) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[9/11]

Zdjęcie (10) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[10/11] Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Zdjęcie (11) Agnieszka Woźniak-Starak w oszałamiającej kreacji poprowadziła „DDTVN”. To suknia jej projektu. Ile kosztuje?

[11/11] Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

 • Fryc pisze:

  Żygać się chce z tą szumlinową.

 • Gość jojoj pisze:

  Za te zdjęcia będzie na kolejne brzydkie buty.

 • Pracownik tvn pisze:

  Brak szacunku i skromności szulim, praca to nie WYBIEG,

 • Gość pisze:

  Pięknie Pani wygląda Agnieszko jak zawsze .Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Strój wiosenno-letni, fasony znane mnie 5 dekad,moda wraca ,również mogę zaistnieć ale jestem bardzo WYBREDNĄ krawcowa

 • Gość pisze:

  Ten strój to totalne bezguscie ja bym na mojej wsi tak do kościoła nie poszła bo ludzie by się że mnie śmiali ze mi coś brakuje w głowie ja w 1967 roku uczyłam się Szyc to wtedy były projekty a nie takie dziwadło Ten kapelusz wgole nie pasuje do tej sukni a jeszcze tak założony gdzie tu elegancja

 • Gość pisze:

  Przestaniecie w końcu o niej jedni i drudzy pisać? Robicie z materialistka wielka celebrytkę żeby miała na botoks i inne zabiegi ” upiększajace” a mogłaby nauczyciel się do porządku mówić jak na ponoć dziennikarkę przystalo

 • Gość pisze:

  Sukienka za 1899zł. ??? Materiał I koszt uszycia to najwyżej 300zł. Pozostały koszt to promocja i marketing – to że pani przejdzie się po ulicy i usiądzie w telewizji na kanapie.

 • GośćEla. pisze:

  Wpisuje komentarz dotyczący pana Małysza i nie może być opublikowany!!!! Nie użyłam żadnego słowa ani wulgarnego, ani obraźliwego.Tak to wyglądają wolne media w tvn, gdzie ponoć jest wolność słowa…haha

 • Gość Anna pisze:

  Nic ciekawego.i ogolnie nic do siebie nie pasuje.Ani kowbojski kapelusz ani kiepska kurtla.A buty ona ma zawsze paskudne.Czym tu sie zachwycac nie wiem.

 • Gość Iza pisze:

  Taka mdła kobieta i zupełnie jakby życia w niej nie było.”Stworzyła kolekcje?”To znaczy palcem wskazała które prace projektantów po szkole jej się podobają i już miała swoją kolekcję.Straszny wysyp tych domorosłych projektantek.

 • MaKa pisze:

  Kiedyś kobiety szyły sobie kiecki u krawcowych i nikt nie nazywał ich projektantkami, a tak na marginesie 2 lata przerwy w pracy z powodu śmierci męża? Nie każdy tak może. Mojej koleżance zmarł mąż 10 dni temu i od 3 dni jest już w pracy, z całym szacunkiem dla pani Agnieszki.

 • Gość pisze:

  Bardzo ładna sukienka, choć znam dziesiątki tematów bardziej interesujących…

 • Tttt pisze:

  Zwykła kiecka a te tytuły to jakaś przesada

 • Gość pisze:

  Co cenzura gdzie mój wpis zmierzamy do zagłady 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • Baba pisze:

  Dobrze mieć kase po staraku i jego wybrykach i zdradach aby było cicho.niech ta baba pomyśli że dużo osób nie ma na jedzenie kasy a ona o sukience pisze i to jaka cena.krowa

 • Gośćona on pisze:

  W dupie mam co nosi ale jakie to nieprofesjonalne reklamować preparat białka kolca i grafenu ja na jej miejsce juz 10 dwek obrazu bym przyjęła jaka hipokryzja

 • GośćNell Gabi pisze:

  Szału nie ma,słuchać tym bardziej i już się nie wyrobi.
  Szmatki byle jakości nie trzymają, kapelusik i owszem śmieszny. Trzeba czasem chwilę refleksji i humoru-czemu by nie. Jest bardzo szczupła,wręcz anorektyczką,tK więc udaje cięższą niż jest rzeczywiście.
  Powiem wprost, że nie czuję się dobrze jak suchelec ok. 40 kg. wagi i wzroście 165 cm.
  rzeczywiście, straszne perspektywy.
  No cóż, choroba swoje ( tak,przynajmniej moja czyni). Ubiera się lepiej lub gorzej,natomiast nie wyjdzie,co to kogo obchodzi. Ciuchy nie są do lizania. Prawdziwe luksusów ubrania to na pewno nie tu. Co to znowu kolejna szansa na sukces ?

  • GośćbabciaW pisze:

   Ależ tu gadzinnik. Aż dziwne, że tak wiele żmij wylęgło się w tym ,jakże katolickim kraju. Wstyd mi za ciebie Nell Gabi.

 • Gość pisze:

  Nie mogę uwierzyć w coś tak płytkiego

 • Gośćizis pisze:

  Szału nie ma dobór kurtki nie trafiony

 • Gość Felixa pisze:

  Dajcie spokój z tym lansem Starakowej. A co do sukienki to zwały materiału i zagubiona w nich plastikowa czterdziestka w dodatku w kowbojskim kapeluszu. Po co to? Ona chyba z nadmiaru kasy i czasu już sama nie wie co ma ze sobą zrobić. Biedna wdowa.