Szukaj

Oto, co Agnieszka Woźniak-Starak nosi do skórzanego płaszcza. Ikona stylu bez dwóch zdań

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny udowodniła, że posiada świetnie wyczucie stylu. Gwiazda pod studiem Dzień Dobry TVN wyglądała świetnie, a wszystko to za sprawą skórzanego płaszczu, który jest obiektem westchnień wielu kobiet.

Agnieszka Woźniak-Starak od czasu swojego debiutu w TVP przeszła ogromną metamorfozę. Niegdyś była uważana za jedną z najsłabiej ubranych Polek. Miała słabość do błyszczących ubrań z pstrokatymi zdobieniami i uwielbiała kroje, które deformowały jej kobiecą sylwetkę. Dopiero z czasem, pod okiem stylistów, nauczyła się łączyć ze sobą dodatki, kroje i kolory. Dziś dla wielu Polek jest drogowskazem w dziedzinie mody.

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanej stylizacji

Dziennikarka stawia na prostotę. Od lat jest wierna zasadzie mówiącej, że mniej znaczy więcej. Jej stylizacje są bardzo szczędne jeśli chodzi o kolory. Zwykle oscylują wokół trzech-czterech barw, wśród których dominują spokojne odcienie. Starannie dobrane poszczególne elementy garderoby, perfekcyjny makijaż i fryzura sprawiają, że Woźniak-Starak jest ulubienicą kobiet, które cenią sobie klasę i elegancję.

Dziś po raz kolejny mogliśmy ocenić, jak niesamowite wyczucie stylu posiada Agnieszka. Prezenterka po wyjściu ze studia Dzień Dobry TVN miała na sobie bardzo stylowy komplet, w którym pierwsze skrzypce grał skórzany płaszcz. Co do niego dobrała? Ciemne dżinsy, skórzane botki na obcasie i dużą torbę w podobnym stylu.

Jesienny komplet Agnieszki przełamały dwa dodatki w kolorze pudrowego różu – sweter i długi szal. Nie zabrakło również obowiązkowego elementu każdego Polaka, jakim jest maseczka ochronna przed wirusami i bakteriami. Dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że klasyka sama się obroni, a ona zasługuje na tytuł ikony stylu.

Po wyjściu z Dzień Dobry TVN Agnieszka zamieniła jeszcze kilka słów ze swoją koleżanką z pracy, Ewą Drzyzgą, a następnie udała się w kierunku swojego miejskiego auta. Wsiadając do samochodu, pomachała do paparazzi na pożegnanie.


Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×