Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak w luksusowym futerku na spacerze z psami. Wystylizowała się jak na okładkę “Gali”

Agnieszka Woźniak-Starak w pomarańczowym futrze na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak w futrze pozuje z psami

W show-biznesie od dwóch dni trwa awantura, którą rozpętały wspólnie Kinga RusinMałgorzata RozenekJoanna Krupa, ale nie samymi skandalami człowiek żyje. Sezon towarzyski na warszawskich salonach zaczął się na dobre, podobnie jak przygotowania do zimowo-wiosennych projektów. Podczas gdy na antenach rządzi jesienna ramówka, gwiazdy powoli zabierają się do pracy.

Gdy w Internecie panowała burza, Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na spacer z psami. Zdrowy wybór, biorąc pod uwagę fakt, że gwiazda walczy otwarcie z hejtem w sieci, więc mieszanie się w dysputy koleżanek po fachu nie jest najlepszym pomysłem. Zresztą, w takich spodniach wszystko brzmi jak doskonały pomysł – stylizacja Agnieszki była wprost fantastyczna.

Do spodni z szerokimi nogawkami, uszytych z materiały w odcieniu blue navy, tak lubianym przez księżną Kate i Meghan Markle, Woźniak-Starak dobrała białą koszulę oraz neonowe, krótkie pomarańczowe futerko. Podczas zdjęć towarzyszyli jej niezwykli modele – ogromnej urody charty afgańskie, które pozowały wcale nie gorzej od swojej tymczasowej właścicielki.

Choć nie wiadomo jeszcze z jakiego powodu powstały zdjęcia i gdzie je zobaczymy, efekt tej sesji będzie na sto procent spektakularny. Piękna kobieta, boska stylizacja i pokazowe psy. To nie mogło się nie udać.

Jak wam się podoba Agnieszka w takim wydaniu?

Piotr Woźniak-Starak był zaskoczony, gdy Agnieszka wskazała swój ideał piękna. To 47-letnia gwiazda TVN-u! [WIDEO]

Dzieci, partnerka jak modelka i Maciej Zakościelny. Paparazzi zrobili piękne zdjęcia słynnej rodzinie

Usta Agnieszki Radwańskiej na tapecie. Poprawiła czy nie? Najnowsze zdjęcia podzieliły internautów


Czy lubisz Agnieszkę Woźniak-Starak?

×