Agnieszka Woźniak-Starak w dresie opuściła „Dzień Dobry TVN”. W studiu pochwaliła się równie ciekawą stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak czwartkowy poranek spędziła w studiu Dzień Dobry TVN. Postawiła na dwie ciekawe stylizacje. Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest związana z telewizją TVN. Jest jedną z gospodyń DDTVN, a także prowadzi ważne wydarzenia emitowane na łamach stacji. Na antenie zachwyca nie tylko doskonałym przygotowaniem, ale także świetnymi stylizacjami.

Dziennikarka nie ukrywa, że lubi się bawić modą. Dlatego zgodziła się wziąć udział w niezwykłym projekcie i pomogła zaprojektować kolekcję jednej z marek odzieżowej (szczegóły tutaj):

Lubię modę. Lubię się nią bawić, traktować z przymrużeniem oka, nie boję się kontrowersji, czasem szukam w modzie szaleństwa. Na pewno nie lubię nudy. Dlatego tak chętnie noszę ubrania Vicher, jednej z najbardziej oryginalnych marek na polskim rynku. Zakochałam się w ich projektach parę lat temu i tak już zostało – podkreśliła gwiazda na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w dresie w Dzień Dobry TVN

Woźniak-Starak czwartkowy poranek spędziła w studiu Dzień Dobry TVNZ racji tego, że 14 października jest świętowany Dzień Edukacji Narodowej, Agnieszka i Ewa Drzyzga cofnęły się do czasów szkolnych i zasiadły w ławkach. Na tę okazję pierwsza z wymienionych pań sięgnęła po ciekawą stylizację. Ubrała się w sukienkę w kropki, którą połączyła ze skórzanymi kozakami, a także jasnym, długim płaszczem.

Woźniak-Starak na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym w studiu śniadaniówki. Chociaż widać zaledwie połowę jej sylwetki, fotografia wywołała poruszenie.

Internauci w komentarzach komplementowali wygląd gwiazdy. Podkreślali, że prezentuje się bardzo stylowo:

  • Elegancja i klasa sama w sobie.
  • Pięknie Pani dzisiaj wyglądała. Jest Pani moją ulubioną prowadzącą Dzień Dobry TVN.
  • Świetnie się Pani prezentuje. Nie mogę się napatrzeć. Cudowna kobieta, wzór do naśladowania.

Agnieszka Woźniak-Starak tego dnia sięgnęła po kolejną stylizację. Włożyła wygodny, liliowy dres, który połączyła z wygodnymi butami. Gdy wyszła ze studia, narzuciła na niego ciepłą, ciemną kurtkę. Dobrała przeciwsłoneczne okulary, a także kolorystycznie dopasowaną torebkę. Wyglądała świetnie, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×