Piękna Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem „DDTVN”. My patrzymy na jej torebkę. Za ekologiczne cudo zapłaciła krocie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem Dzień Dobry TVN. Paparazzi zrobili jej mnóstwo zdjęć. My przyglądamy się nie tylko pięknej dziennikarce, ale także jej torebce. Ile zapłaciła za ekologiczny model?

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka z ogromnym doświadczeniem. Już od kilkunastu lat regularnie pojawia się na antenie i zyskała sobie sporą grupę fanów. Prowadziła wiele programów, ale gdy po długiej przerwie zadebiutowała w Dzień Dobry TVN, zrobiła ogromną niespodziankę telewidzom. Gwiazda jesienią zeszłego roku dołączyła do obsady śniadaniówki. W programie pojawiła się razem z Ewą Drzyzgą, która również stawia pierwsze kroki w porannym formacie. Okazało się, że pierwszy kobiecy duet na antenie doskonale się sprawdził i został świetnie przyjęty przez widzów. Warto wspomnieć o tym, że chociaż dziennikarki przez wiele lat pracowały w jednej stacji, to znały się jedynie z widzenia. Okazało się, że jest między nimi chemia i znakomicie się uzupełniają.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła sobotnie wydanie programu Dzień Dobry TVN. Przed studiem jak zawsze pojawiła się skoro świt. Tuż po zakończeniu programu przed budynkiem TVN zebrali się paparazzi, którzy tylko czekali, by zrobić jej kolejne zdjęcia. Dziennikarka jak zwykle chętnie pozowała do kolejnych ujęć, obdarzając fotoreporterów pięknym uśmiechem. Jak zawsze też olśniła stylizacją.

Tego dnia gwiazda postanowiła wykorzystać piękną pogodę i zdecydowała się na zwiewną sukienkę. Włożyła długa beżową maksi z głębokim dekoltem i ozdobnymi falbanami. Na stopach miała wysokie sznurowane koturny, a oczy zasłoniła ciemnymi okularami. Blond włosy gładko zaczesała na boki. My zwróciliśmy uwagę na jej fantastyczną torebkę. Gwiazda wybrała hit sezonu, czyli słomkowy ekstrawagancki dodatek marki Jacquemus. Za model z białymi uchwytami o nazwie Le Baci trzeba zapłacić 2 tys. złotych. Torebka ta jest w pełni ekologiczna, ponieważ w całości wykonana jest ze słomy. Zdjęcia Agnieszki znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×