Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak w świetnej stylizacji pod studiem „DDTVN”. Przyjechała do pracy nowym autem

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno dołączyła do obsady programu Dzień Dobry TVN. Gwiazda po wyjściu ze studia została przyłapana przez paparazzi.

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy. Gwiazda w marcu najpierw zaskoczyła wszystkich pojawiając się jako prowadząca premierę filmu Jana Komasy Sala samobójców. Hejter. Na początku marca wystartowała, też z nowym programem radiowym. Autorską audycję pod nazwą Life Balance możemy usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce radio. Przez długi czas dziennikarka nie pojawiała się w telewizji. Pod koniec wakacji media jednak obiegła sensacyjna informacja. Agnieszka miała wrócić do TVN w roli prowadzącej program Dzień Dobry TVN.

Wszyscy niecierpliwie czekali na potwierdzenie tych informacji. Fani Agnieszki liczyli na to, że o wszystkim usłyszymy oficjalnie podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji. Tak się jednak nie stało i do samego końca widzowie programu byli trzymani w niepewności. Dopiero na kilka dni przed premierowym występem w roli prowadzącej na profilu Pauliny Krupińskiej pojawiło się zdjęcie oficjalnie przedstawiające nowy duet prowadzących. Do Agnieszki Woźniak-Starak dołączyła równie doświadczona gwiazda, czyli Ewa Drzyzga. Jest to pierwszy kobiecy duet w telewizji śniadaniowej.

Agnieszka Woźniak-Starak w świetnej stylizacji pod studiem DDTVN


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×