Woźniak-Starak pokazała nogi przed studiem DDTVN. W komentarzach przepychanki z Włodarczyk. Nie zabrakło uwag do wyglądu ud

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN kusiła nogami. Dziennikarka poczuła wiosnę i zarówno w studiu, jak i poza nim, postawiła na krótkie szorty. Jak wyglądała?

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła niedzielne wydanie Dzień Dobry TVN w towarzystwie Ewy Drzyzgi. Panie miały przyjemność porozmawiać z Beatą Kozidrak, która promowała autobiografię.

Odkąd doświadczone dziennikarki pojawiły się w śniadaniówce we wrześniu 2020 roku, nieprzerwanie zyskują sobie coraz większe grono wielbicieli. Są zawsze profesjonalnie przygotowane, a ich rozmowy z gośćmi są bardzo interesujące.

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN Woźniak-Starak  kusiła nogami. Zarówno w studiu jak i poza nim postawiła na kuse szorty.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w pracy w wiosennej stylizacji. W studiu prezentowała się świetnie w militarnym sweterku i dopasowanych do niego szortach. Na nogach, które są niesamowicie długie i zgrabne, miała czarne rajstopy i sznurowane botki. Związała włosy i czerwoną szminką podkreśliła usta.

Pod zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu Agnieszka, nie brakuje komplementów. Jako pierwsza nogami dziennikarki zachwyciła sie Agnieszka Włodarczyk:

Ale nogi – napisała.

Uprzejmy internauta odpowiedział:

@agnieszkawlodarczykofficial a przepraszam a Pani to ma gorsze?pozdrawiam

Dyskusja zeszła na kształt nóg Woźniak-Starak:

@agnieszkawlodarczykofficial grubosc ud ta sama co lydek i to takie super?

@agnieszkawlodarczykofficial nogi super do samej ziemi / obłędne Ps. @agnieszkawlodarczykofficial tez masz niczego sobie – wtrąciła się internautka.

@agnieszkawlodarczykofficial ja wole inme proporcje nie takie zapalki.

Wówczas głos zabrała dziennikarka, której kończyny były przedmiotem analizy:

o ja przepraszam, uda są zdecydowanie grubsze od łydek – napisała.

Drążący temat internauta podsumował:

@aga_wozniak_starak cos mi w oku zbralko 5 cm do idealizmu (zachowano pisownie oryginalną).

Większość internautów jednak nie ma wątpliwości i zachwyca się zgrabnymi nogami dziennikarki.

Po wyjściu ze studia Agnieszka Woźniak-Starak natknęła się na fotoreporterów. Zielone szorty zmieniła na różowe w kwiaty, militarny sweterek na białą bluzkę. W sznurowanych botkach i czarnych rajstopach nadal kusiła zgrabnymi nogami. Całość dopełniła pięknym skórzanym płaszczem. Stylizacja idealna na wiosenną pogodę, która w końcu pojawiła się w Polsce. Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Agnieszka Woźniak-Starak - nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×