Debiut Agnieszki Woźniak-Starak w DDTVN. Paparazzi osaczyli ją jak gwiazdę Hollywood. Tak też wyglądała

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w poniedziałek zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Gdy wyszła ze studia, czekali na nią paparazzi. Jak się prezentowała?

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji, poinformowano podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zdradzono, że dziennikarka i Ewa Drzyzga poprowadzą Dzień Dobry TVNEdward Miszczak uważa, że jest to dobry wybór. Jego zdaniem panie wniosą do programu mnóstwo pozytywnej energii:

Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowy flow w programie — mówił Miszczak w śniadaniówce jakiś czas temu.

Nowy duet prowadzących na antenie zadebiutował w poniedziałek, 14 września. Woźniak-Starak poruszyła widzów. Gdy zapowiadała gwiazdy odcinka, zanuciła fragment jednej z piosenek:

Będzie też Asaf Avidan, artysta z Izraela. Nawet jeżeli wydaje wam się, że to imię i nazwisko nic wam nie mówią, to jak tylko usłyszycie jego piosenkę… — zaczęła Agnieszka.

Jesteś w stanie zanucić? — wtrąciła Ewa.

Nie chcesz tego… […] One day baby will be old… taki jest tekst, może wam się z czymś skojarzy — odparła Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w DDTVN. Jaką stylizację wybrała?

Gdy światła kamery zgasły, panie opuściły studio Dzień Dobry TVN. Przed budynkiem czekali na nich fotoreporterzy, którzy próbowali zrobić jak najlepsze zdjęcia. Agnieszka Woźniak-Starak chwilę pozowała przed obiektywami paparazzi, którzy osaczyli ją niczym gwiazdę Hollywood. Zaprezentowała swoją piękną stylizację.

Dziennikarka wybrała jeansową koszulę, którą połączyła z niebieskimi spodniami. Sięgnęła po długi, ciemny płaszcz. Włożyła jasne botki na delikatnym obcasie. Wybrała dużą torebkę. Gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy i zakryła twarz okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? My uważamy, że prezentuje się świetnie.


Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary

Agnieszka Woźniak-Starak sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Sztuczna twarz…przerobiona…chore…Niedlugo glowa nie bedzie pasowala z reszta…Czesto kiedy sie starzeja wygladaja jak potwory po tych przerobkach.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×