Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak bez telewizyjnego makijażu wygląda jak dziewczynka! Prawie jej nie poznaliśmy

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu na zdjęciach paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu na zdjęciach paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi w naturalnym wydaniu. Gwiazda bez ingerencji wizażystów i stylistów wygląda zupełnie jak mała dziewczynka. Gdy nie ma telewizyjnego makijażu, to zupełnie inna osoba. Zobaczcie sami!

Agnieszka Woźniak-Starak zalicza się do grona najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie. Podczas gdy wiele jej koleżanek z chęcią opowiada o swoim prywatnym życiu i nie ukrywa przed fanami nic, Agnieszka należy do osób bardzo skrytych. Nie lubi mówić o swoich rodzinnych sprawach, na Instagramie zablokowała komentarze by nie zmagać się z hejterami. Jej postawa może kreować obraz osoby zdystansowanej, ale nic bardziej mylnego. Agnieszka ma nie tylko fantastyczne poczucie humoru, ale również ogromny dystans… do samej siebie. Widać to świetnie na najnowszych zdjęciach paparazzi.

Fotografom udało się przyłapać Woźniak-Starak w totalnie naturalnej odsłonie. Zero makijażu, zero wsparcia wizażysty czy fryzjera – kucyk i okulary w delikatnych oprawkach, zamiast telewizyjnego splendoru, jakim zwykle emanuje. Gwiazda miała na sobie krótki szary płaszczyk, luźne spodnie, wygodne botki i sweter, a w dłoni dzierżyła pasiasty plecak. Gdy zorientowała się, że ma „na ogonie” paparazzich… zaczęła robić do nich niepoważne miny. Roześmiana Woźniak-Starak bez makijażu, wygłupiająca się na środku ulicy w biały dzień, wyglądała jak urocza dziewczynka.

Zobaczcie sami. Czysta słodycz 😉

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pożycza ubrania od męża? W “Big Brotherze” wystąpiła w za dużym męskim ciuszku

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak nie planuje mieć dzieci! Jej słowa wywołają burzę w mediach: “Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką”

Zobacz: Nowy “Big Brother” to wielka porażka? Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o oglądalność! [WIDEO]


Paparazzi przyłapali Agnieszkę Woźniak-Starak bez makijażu

Paparazzi przyłapali Agnieszkę Woźniak-Starak bez makijażu

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu wygląda jak nastolatka

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu wygląda jak nastolatka

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu wystawiała język

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu wystawiała język

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×