Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni. Tuż przed występem przyłapana na spacerze z Milanem

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni. Spacerującą z synem aktorkę sfotografowali paparazzi. Zdjęcia.

Wystartował 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku w konkursie głównym o Złote Lwy powalczy 16 tytułów. Laureatów poznamy w sobotę wieczorem podczas gali zamknięcia festiwalu. Wyłoni ich jury w składzie: reżyser i scenarzysta Andrzej Barański (przewodniczący), aktorka Joanna Kulig, kompozytor Mikołaj Trzaska, pisarz, dramaturg i scenarzysta Robert Bolesto, operator, reżyser i scenarzysta Bogdan Dziworski, czeska filmoznawczyni Emilia Mira Haviarová, kostiumografka Dorota Roqueplo oraz reżyserka Agnieszka Smoczyńska.

Póki co możemy podziwiać gwiazdy, które masowo pojawiły się w Gdyni. Wśród nich fotoreporterzy wypatrzyli Agnieszkę Włodarczyk z Milanem.

Agnieszka Włodarczyk z synem na festiwalu w Gdyni

7 lipca tego roku Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się Milan. Od tamtej pory aktorka przewartościowała swoje życie. Ogłosiła nawet, że na czas urlopu macierzyńskiego przenosi działalność do sieci. Pojawia się jednak na wybranych imprezach. Zaśpiewała podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021, a teraz pojawiła się na scenie 46. FPFF w Gdyni. Zanim jednak wskoczyła w wieczorową kreację (zdjęcia w galerii), beztrosko spacerowała z synkiem.

Kiedy aktorka tuż przed porodem uzupełniła wyprawkę, wybrała także wózek, a raczej dwa. Zaznaczyła wówczas, że zakupy sprawiły jej ogromną radość.

Dziękuję za dzisiejsze doradztwo w sprawie koloru wózka. Miał być czarny, a stanęło na beżowym i jeszcze innym.
Tak, bierzemy dwa. Cieszyłam się jak dzieciak w tym sklepie!
Wiem, że raczej tylko raz w życiu dokonuję takiego wyboru, więc to był dla mnie ważny moment – napisała an Instagramie.

I właśnie z jaśniejszym z wózków lansowała się z synkiem na ulicach Gdyni. W swobodnej stylizacji, dżinsach i białej kurtce oraz sportowych butach, z uśmiechem, wyglądała na bardzo szczęśliwą. Zajrzyjcie do galerii.


Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Agnieszka Włodarczyk na 46. FPFF w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×