Szukaj

Agnieszka Radwańska przyłapana na spacerze. Jej ciążowe krągłości pięknie rysują się pod płaszczem

Agnieszka Radwańska w ciąży

Agnieszka Radwańska w ciąży

Agnieszka Radwańska jest w zaawansowanej ciąży, a paparazzi nie odstępują jej na krok. Ostatnio sfotografowali gwiazdę podczas spaceru. Na zdjęciach widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Agnieszka Radwańska jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Wiadomość o ciąży tenisistki w błyskawicznym tempie obiegła media, zwłaszcza, że ta potwierdziła ją osobiście. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie uroczych, malutkich bucików, które za kilka miesięcy włoży na stópki noworodka.

Na razie Agnieszka nie zdradziła płci dziecka. Wiadomo za to, że wybierze dla niego tradycyjne, polskie imię – ten sekret wyjawiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Niespodzianki bym nie chciała, wolałabym znać płeć wcześniej. Nie do końca jeszcze wiadomo. Natomiast jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie.

Gwiazda udzieliła nam wywiadu na jednym z wydarzeń publicznych, na którym pokazała się po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży.

Radwańska podczas swojego wystąpienia na konferencji producenta pieczywa chrupkiego sprytnie ukryła krągłości. Pozowała do zdjęć ubrana na czarno, w taki sposób, by za bardzo nie wyeksponować „słodkiego ciężaru” skrywanego pod ubraniem. Na szczęście na co dzień może pozwolić sobie na więcej luzu.

Agnieszka Radwańska z ciążowym brzuszkiem na spacerze

Agnieszka Radwańska dba o to, by w ciąży pozostawać w dobrej formie – nie stroni od ćwiczeń i chętnie wybiera się na długie spacery. Tak też było i tym razem, gdy została sfotografowana przez paparazzi.

Na zdjęciach, jakie zrobiono gwieździe, możemy przekonać się, że Radwańska w ciąży stawia na wygodę. Ulubienica widzów w mroźne dni nie rozstaje się z leginsami, ciepłym płaszczem, czapką, szalikiem i wygodnymi butami. W takim sportowym wydaniu czuje się najlepiej.

Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze. Jak wygląda jej brzuszek?

Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze. Jak wygląda jej brzuszek i czy jest już bardzo widoczny?

Radwańska prawdopodobnie jest już w zaawansowanej ciąży. Coraz trudniej ukryć jej rosnący brzuszek, nawet pod grubymi, zimowymi ubraniami. Chociaż na ulicy starała się pozostać anonimowa, i tak fotoreporterzy rozpoznali w niej polską królową kortu, a przy tym uwiecznili na zdjęciach jej urocze krągłości.

Ciąża zdecydowanie służy Agnieszce. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także: Agnieszka Radwańska opowiedziała nam o ciąży. Już wie, jakie imię otrzyma jej dziecko [WIDEO]


Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze

Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze

Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze. Ma widoczny brzuszek

Agnieszka Radwańska w ciąży na spacerze. Ma widoczny brzuszek

Agnieszka Radwańska w widocznym brzuszkiem na spacerze

Agnieszka Radwańska w widocznym brzuszkiem na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×