Usta Agnieszki Radwańskiej na tapecie. Poprawiła czy nie? Najnowsze zdjęcia podzieliły internautów

Agnieszka Radwańska usta

Agnieszka Radwańska usta

Czy Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska to tenisistka, która rozpoznawalność zdobywała na światowych kortach, na których mierzyła się z najlepszymi wygrywając większość spotkań. W miniony weekend polska mistrzyni gościła w Pytaniu na śniadanie, w którym celebrowała Narodowy Dzień Tenisa. To jednak nie tenis w tym odcinku przyciągnął uwagę sporej części odbiorców.

Radwańska w programie pojawiła się, by promować swój ulubiony sport. Rozmowa szybko jednak zeszła na tematy dotyczące życia prywatnego. Agnieszka od ponad roku jest mężatką, w związku z tym prowadzący podpytywali ją o powiększenie rodziny. Na ten moment tenisistka nie zamierza się spieszyć z tą decyzją:

 Jeszcze mam nadzieję, że pogram. Ciężko jest mi przewidzieć, co będzie za rok, za dwa, za trzy – tłumaczyła.

Okazuje się, że o wiele bardziej internautów zainteresował nie tyle temat macierzyństwa, co odświeżony wygląd Radwańskiej. Na stronie porannego show pojawiło się wiele wpisów sugerujących, że tenisistka powiększyła usta. Według wielu Agnieszka wygląda jeszcze bardziej seksownie niż dotychczas:

Nie jej wina, że ma tak wykrzywione usta. Miała bardzo wąskie, to sobie powiększyła, bo ją stać. Jak jej tak lepiej, to jej sprawa, rany. Przecież nie wygląda od razu jak siostra Godlewska.

Myślicie, że Radwańska rzeczywiście powiększyła usta?

Mąż Agnieszki Radwańskiej wyjawił jej wstydliwe sekrety. Zdradził, co najbardziej go w niej denerwuje

Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie rozpoczęty! Katarzyna Dziurska, Julia Wieniawa, Joanna Liszowska, Jankes, Agnieszka Radwańska, Kuba Wesołowski

Agnieszka Radwańska reklamuje nowo powstałą kolekcję zaprojektowaną przez jej siostrę Urszulę! To się nazywa rodzinne wsparcie!


Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×