Agnieszka Dygant w skąpym bikini odpoczywa z synem na plaży. Paparazzi przyłapali ich na błogim lenistwie

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant wybrała się na zasłużony urlop. Gwiazda postawiła na polskie wybrzeże i zameldowała się na plaży w Juracie. Paparazzi zrobili jej zdjęcia.

Agnieszka Dygant to aktorka, która sławę zyskała dzięki kultowym serialom. Najpierw pojawiła się w roli salowej Mariolki w Na dobre i na złe, a później dostała główną rolę w sitcomie Niania. Zabawne przygody Franciszki Maj pochłonęły widzów bez reszty, a produkcja doczekała się kilku sezonów. Przez cały ten czas gromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy, a fani nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby kontynuację losów swojej ulubienicy.

Aktorce umiejętnie udaje się łączyć życie prywatne z rodzinnym szczęściem. Jej pierwsze małżeństwo okazało się niezbyt udane, ale już kolejny związek ukoił złamane serce. Agnieszka od kilku lat jest związana z producentem Patrickiem Yoką. Od ponad dekady tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują syna Xawerego. Dumna mama rzadko pokazuje na zdjęciach swojego syna, ale ostatnio zrobił fanom niespodziankę, gdy opublikowała kadr, na którym można zobaczyć chłopca.

Agnieszka Dygant z synem na plaży w Juracie

Agnieszka od czasów serialu Niania ma bardzo napięty grafik. Aktorka regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach na małym ekranie i w kinowych hitach. To wszystko umiejętnie łączy z opieką nad dzieckiem i rodzinnym szczęściem. Kilka dni temu razem z Patrickiem i Xawerym postanowiła urządzić sobie krótkie wakacje. Jako jedna z nielicznych osób w show-biznesie postawiła na polskie wybrzeże.

Znani i lubiani latem wybierają zazwyczaj bardzo egzotyczne kierunki, które są dla nich gwarancją pięknej pogody i prawdziwych luksusów. Aktorka i producent postanowili jednak udać się nad Bałtyk i zameldowali w Juracie. Podczas pobytu na plaży przyłapali ich paparazzi. Udało im się zrobić zdjęcia aktorki w skąpym bikini. Zdecydowała się na połączenie żółtego i czerni. Gwiazda pomimo upływu lat cieszy się doskonałą figurą.

Na plaży towarzyszył jej syn, który oddał się beztroskiej zabawie. Jego mama zadbała jednak o to, by ostre słońce nie spaliło mu skóry. Sama gwiazda też nie wystawiała się na promienie, a większość czasu spędziła pod parasolem oddając się lekturze. Nie zapomniała też o okularach przeciwsłonecznych.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej wygląda i nogi teź a w polsce słonce w hiszpanii grad troche dziwne ale cos ktos pamieta wczorajszy śnieg i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×