Szukaj

Agnieszka Chylińska traci nerwy podczas meczu piłkarskiego! Piosenkarka błyszczała na trybunach wystrojona jak na finał „Mam talent”!

Agnieszka Chylińska na meczu

Agnieszka Chylińska na meczu

Agnieszka Chylińska wybrała się w czwartek na mecz piłkarski Cracovi Krakow z FC DAC Dunajską Stredą. Gwiazda na stadion ubrała bardzo elegancką kreację, w której była widoczna z daleka. Wyglądała bardzo stylowo.

W czwartek, na krakowskim stadionie, miał miejsce mecz piłkarski, w którym zmierzyły się Cracovia z Dac Dunajską Stradą. Był to kolejny pojedynek krakowskiej drużyny w eliminacjach do europejskich pucharów. Zespół Michała Probierza na swoim stadionie walczył o awans do drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy. Na trybunach wypełnionych po brzegi polskimi kibicami nie zabrakło naczelnej kibicki wśród gwiazd – Agnieszki Chylińskiej.

Piosenkarka od dawna przejawia wielkie zainteresowanie piłką nożną, bardzo często kibicuje Polakom w rozgrywkach, szczególnie bliska jej sercu jest drużyna z Krakowa. Gwiazda TVN-u pojawiła się więc na trybunach, aby kibicować swoim ulubieńcom w tak ważnym dla nich starciu.

Artystka na mecz wybrała bardzo elegancki look. Chylińska dopingowała krakowski zespół ubrana jak na finał Mam talent. Wokalistka miała na sobie czarne spodnie na gumce, do których dobrała stylową, czarną bluzkę w białe szalone wzory. Całość podkreśliła bardzo modnymi, czarnymi okularami korekcyjnymi.

Chylińska rozjaśniła włosy, postawiła dzikiego irokeza oraz wygoliła boki, zatem w pełni zaprezentowała swoje nowe tatuaże na skroniach. Bez wątpienia Agnieszka była najbardziej widocznym kibicem na krakowskim stadionie.

Zobaczcie jak się wystroiła.

Zobacz: Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Zobacz: Wychudzona Céline Dion zafundowała sobie mroczny makijaż oraz szałową fryzurę! Wygląda jak klon Agnieszki Chylińskiej!

Zobacz: Agnieszka Chylińska bezbłędnie wykpiła połowę polskiego Internetu! Blogerki będą na nią wściekłe [WIDEO]


Agnieszka Chylińska w eleganckiej stylizacji wybrała się na stadion piłkarski

Agnieszka Chylińska w eleganckiej stylizacji wybrała się na stadion piłkarski

Agnieszka Chylińska na meczu Cracovii

Agnieszka Chylińska na meczu Cracovii

Agnieszka Chylińska na stadionie piłkarskim

Agnieszka Chylińska na stadionie piłkarskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×