Agata Duda niczym różowa landrynka na obchodach Święta Wojska Polskiego. Nawet maseczkę miała pod kolor

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda pojawiła się u boku prezydenta na obchodach Święta Wojska Polskiego. Tym razem postawiła na róż. Zobaczcie, jak prezentowała się Pierwsza Dama. 

Agata Duda stoi u boku swojego męża Andrzeja od wielu lat. Para prezydencka poznała się w Krakowie, który jest ich rodzinnym miastem. Już drugą kadencję pełni ona funkcję Pierwszej Damy. Chociaż od polityki star się trzymać z daleka, to pojawia się u boku swojego męża podczas wszystkich oficjalnych wydarzeń. Kilka miesięcy temu jej nieobecność zaniepokoiła Polaków. Prezydent szybko wyjaśnił, że jego żona jest kontuzjowana i niestety nie mogła przybyć razem z nim.

Przede wszystkim chce bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. (…) Niestety nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia, i która niestety, póki co bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami  – mówił prezydent.

Na szczęście Pierwsza Dama szybko wróciła do formy po skręceniu kostki i od jakiegoś czasu znowu towarzyszy prezydentowi podczas oficjalnych wystąpień. Tak też było dzisiaj w dniu Wojska Polskiego.

Agata Duda w różowej stylizacji na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda, gdy tylko pojawia się publicznie, zazwyczaj zachwyca swoimi stylizacjami. Polacy komplementują ją za umiejętne dostosowanie stroju do konkretnej okazji. Zazwyczaj nie eksperymentuje i ufa klasycznej elegancji. Dzisiaj Pierwsza Dama pojawiła się u boku męża na obchodach Święta Wojska Polskiego i przypadającej w tym roku 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jak wyglądała?

Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza odbyła się dzisiaj o godzinie 12 na placu marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Na miejscu pojawili się przedstawiciele rządu z Andrzejem Dudą i jego żoną na czele. Agata Duda tego dnia postawiła na róż. Miała na sobie długa białą suknię w różowe kwiaty, smukłą talię podkreśliła cienkim różowym paskiem, a do tego dobrała wysokie różowe szpilki. Nawet maseczkę na twarzy miała dobraną pod kolor stylizacji.

Jak wam się podoba Pierwsza Dama w tej stylizacji?


Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego

Komentarze