Tak szokująco wychudzonej Adele jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Zmieniła się nie do poznania! Jej widok jest bardzo niepokojący!

Adele schudła

Adele schudła

Wychudzona Adele w workowatym czarnym płaszczu

14 grudnia słynna piosenkarka Adele, w niezwykle wzruszający sposób oddała hołd dla członków rodzin i przyjaciół ofiar tegorocznego pożaru w Grenfell Tower. Gwiazda pojawiła się bowiem na wieloreligijnym nabożeństwie żałobnym w katedrze św. Pawła w Londynie, odprawionym ku pamięci ofiar tragicznego pożaru. Przypomnijmy, że 14 czerwca, dokładnie sześć miesięcy temu, ogromny pożar zniszczył londyński wieżowiec mieszkalny, zabijając 71 osób. Około 1 500 osób, w tym ratownicy, rodzina i przyjaciele ofiar, rodzina królewska oraz Adele pojawili się w czwartek na londyńskiej mszy. Adele byłą nie do poznania! Jej widok wywołał niepokojące reakcje wszystkich mediów.

Tak wychudzonej i źle wyglądającej Adele nikt się nie spodziewał! Piosenkarka ostatnio zniknęła z mediów, najwyraźniej widać, że obecnie jest w złej formie! Podczas ceremonii żałobnej odmieniona Adele miała na sobie workowaty czarny płaszcz i niosła owiniętą białą różę. Adele w katedrze była w towarzystwie aktorki Carey Mulligan oraz frontmana Mumford & Sons – Marcusa Mumforda.

Przypomnijmy, że dzień po tragicznym pożarze, Adele i jej mąż Simon Konecki uczestniczyli w czuwaniu na miejscu tragedii. Kilka dni później Adele zaskoczyła strażaków w straży pożarnej, podziękowała im za pracę przy akcji ratunkowej, a także zaoferowała im pyszne ciasto własnego wypieku…

Adele schudła

Widok odmienionej Adele może przerażać, jej wychudzona twarz wygląda zupełnie inaczej, również jej włosy są wyraźnie zniszczone.

Czy Adele jest kolejną ofiarą obłędnej manii odchudzania? Miejmy nadzieję, że nie, licząc że ta szokująca metamorfoza, uwielbianej przez cały świat gwiazdy, jest przejściowa. Czekamy wiec na optymistyczne doniesienia o jej stanie zdrowia.

Sami zobaczcie, Adele wygląda bardzo źle!

Ciężarna księżna Kate już nie ukryje swojego brzucha nawet pod markowym płaszczem! Jej ekskluzywny ciuszek błyskawicznie zniknął ze sklepów!!

Wściekła Adele przerwała koncert! “Jak zobaczę jeszcze jedną osobę, to k***a przysięgam!”. Reakcja publiczności jednoznaczna [WIDEO]

Adele na Grammy 2017 zachwyciła szczupłą sylwetką. Schudła prawie 20 kilogramów! Jej dieta to prawdziwy hit


Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Adele na koncercie. A jak wygląda jako staruszka?

Adele na koncercie. A jak wygląda jako staruszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×