Szukaj

Rozczochrana Adele w piżamie i bez makijażu chodzi po ulicach Beverly Hills! W tej odsłonie już nie przypomina światowej gwiazdy!

Adele bez makijażu paparazzi

Adele bez makijażu i w piżamie wyszła na ulicę

Adele bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Wystarczy wspomnieć, że jej ostatni album 25, który artystka nagrała i wydała 3 lata temu, nadal święci triumfu w światowych muzycznych rankingach. Słynna Brytyjka zwolniła jednak swoje tempo i na razie niczego nowego nie nagrała.

Megagwiazda postanowiła odpocząć od koncertowania. Pomimo przerwy zawodowej i tak odcina grube kupony ze swoich wcześniejszych dokonań. Mimo że Adele nie nagrywa nowych płyt, na jej konto każdego dnia wpływa 31 tysięcy dolarów, czyli ponad 155 tysięcy złotych!

30-latka znana jest również ze skromności. Mimo tak ogromnej fortuny piosenkarka nigdy nie szalała z luksusowym i wystawnym życiem. Nie nosi drogich ubrań ani butów od znanych projektantów, chętnie ubiera się w sieciówkach i stołuje w restauracjach typu fast food. Gwiazda hitu Hello na co dzień wygląda jak zwyczajna kobieta, przez co fani uwielbiają ją jeszcze bardziej.

Ostatnio paparazzi przyłapali artystkę, gdy wsiadała do auta. Adele była bez makijażu, nie miała pięknej fryzury, dodatkowo miała na sobie wdzianko przypominające piżamę.

W takiej domowej odsłonie Adele pokazała się na ulicy w Beverly Hills. Bez scenicznej charakteryzacji, czyli mocnego mejkapu oraz misternie ułożonych włosów, gwiazda wyglądała bardzo skromnie i zwyczajnie. Aż cud, że paparazzi rozpoznali w takiej zadziwiającej odsłonie laureatkę 14 nagród Grammy i 1 Oscara.

Zobaczcie zdjęcia Adele bez makijażu.

Adele zmieniła się nie do poznania! Nie tylko SPORO schudła, ale też ma nowy styl!

HIT! Adele w dresie i bez makijażu szalała podczas show Beyonce na Coachelli! Aż ciężko ją rozpoznać [WIDEO]

Adele kompletnie odleciała! Wyprawiła huczną imprezę urodzinową w stylu „Titanica”! Miała nawet kreację jak Kate Winslet

 


Adele bez makijażu i w piżamie wyszła na ulicę

Adele bez makijażu i w piżamie wyszła na ulicę

Adele bez makijażu

Adele bez makijażu

Adele bez makijażu i w piżamie wyszła na ulicę

Adele bez makijażu i w piżamie wyszła na ulicę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×