Adam Zdrójkowski sfotografowany na randce. Aktor nie mógł oderwać wzroku od młodziutkiej modelki. Wszystko pod okiem paparazzi

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski wybrał się na spotkanie z piękną blondynką. Na miejscu nie zabrakło oczywiście paparazzi. Już na pierwszy rzut oka widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Adam Zdrójkowski w zeszłym roku rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Młoda aktorska para spędziła u swego boku kilka lat. Poznali się jednak dużo wcześniej na planie serialu Rodzina zastępcza. Później pracowali razem przy wielu kolejnych produkcjach i stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wszystko rozpadło się jednak, gdy media obiegły zdjęcia młodej gwiazdy, która spacerowała za rękę z jednym z tancerzy TzG.

Zaledwie kilka dni później wydała ona oficjalne oświadczenie o końcu związku. Napisała w nim, że z Adamem rozstała się już wcześniej, ale chcieli, aby pozostało to ich prywatną sprawą.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała w social mediach.

Adam Zdrójkowski na randce z Vanessą Rojewską. Zdjęcia paparazzi

Adam nie ukrywał, ze nie czuł się najlepiej po rozstaniu z Wiktorią. Nie chciał udzielać wywiadów związanych z ich relacją i dosyć lakonicznie komentował to, co między nimi zaszło. Zdecydował się jednak na krótką rozmowę z reporterką Jastrząb Post.

Ja w ogóle jestem z natury człowiekiem, który szanuje sobie spokój, chociaż nie wyglądam. Ale jest to dla mnie jedna z większych wartości w życiu, aby ten spokój zachować. Kiedyś się przejechałem na tym, że nie byłem spokojny. Byłem zbyt porywczy. To się zmieniło. Ale mówię to tylko i wyłącznie apropo swojego zawodu. Nie chciałbym się odnosić do związku.

Od czasu rozpadu jego związku minęło już kilka długich miesięcy i zdaje się, że aktor powoli zaczyna wracać do randkowania. Paparazzi sfotografowali go ostatnio na randce ze śliczną 16-latką. Vanessa Rojewska jest influencerką i początkującą aktorką. Adam miał okazję poznać ją na planie filmu Święta inaczej. Więcej o niej pisaliśmy tutaj.

Kilka dni temu spędzili wspólnie wieczór w jednym z warszawskich lokali. Tam zjedli posiłek, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. 22-latek i jego towarzyszka po spotkaniu wsiedli razem do samochodu Zdrójkowskiego. Na miejscu nie zabrakło oczywiście paparazzi, którzy zrobili im sporo zdjęć. Zobaczycie je w naszej galerii.


Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×