Cher uwiodła 36-letniego przystojniaka! Pokazała się publicznie z młodszym o 40 lat partnerem, a w sieci zawrzało. Ładna z nich para?

Cher na randce

Cher na randce

Cher została przyłapana przez paparazzi na randce z młodszym o 40 lat kochankiem. Kim jest mężczyzna, który skradł serce 76-letniej królowej popu?  

Cher dla wielu jest boginią, królową popu, ikoną. Nie ma znaczenia, jakiego określenia użyjemy, ale pewne jest, że to żywa legenda, która ma koncie międzynarodową karierę. Gwiazda ma też za sobą niezliczone związki i romanse. Tym razem pokazała się z młodszym o 40 lat mężczyzną. Kim jest Alexander Edwards, który skradł jej serce?

Cher z nowym partnerem. Kim jest młodszy od niej o 40 lat mężczyzna?

Pierwszym mężem Cher był Sonny Bono, z którym rozwiodła się po 10 latach małżeństwa. Niedługo potem wyszła za mąż za Gregga Allamana, u którego boku wytrwała przez 5 lat. Była także związana z m.in. Genem Simmonsem z zespołu Kiss. Przez dwa lata romansowała też z Valem Kilmerem, który ich relację określił jako: zbyt intensywną i płomienną.

Jednak najbardziej niezwykłym i tajemniczym związkiem gwiazdy był ten z Tomem Cruisem. Poznali się latem 1985 roku na weselu Madonny i Seana Penna w Malibu. On miał wtedy 23 lata, ona 39. Ich romans był tak wielką tajemnicą, że na jaw wyszedł dopiero 20 lat później. Co więcej, przyznała się do niego sama Cher.

To było dawno, dawno temu i żadne z nas nigdy o tym nie rozmawiało i nie wiem dlaczego. Kiedy byliśmy razem, byliśmy tylko dla siebie. Oboje o tym nie wspominaliśmy. Jednak kochałam go, był niesamowity. Teraz trudno mi patrzeć na tę osobę – powiedziała w programie Entertainment Tonight.

To wyznanie Cher w 2008 roku wstrząsnęło amerykańskim show-biznesem. Gwiazda, widząc zainteresowanie mediów, zaczęła coraz częściej mówić o relacji z dużo młodszym aktorem. Za każdym razem powtarzała, że za nim szalała i była zakochana.

Był taki wspaniały… I był taki jakby inny. Był nieśmiałym chłopcem – mówiła w 2008 roku w wywiadzie dla Oprah Winfrey.

Sam Cruise nie komentował ujawnionego romansu. Przez lata ani razu nie odniósł się oficjalnie do tego, co mówiła Cher. Co więcej, jego znajomi w rozmowie z portalem Daily Mirror zapewniali, że aktor był nieszczęśliwy w tym związku.

Tymczasem okazuje się, że kochliwą królową popu, znowu uderzyła strzała Amora. Piosenkarka pokazała się z młodszym o 40 lat kochankiem. Wybrali się na randkę, a paparazzi nie zmarnowali okazji i zrobili im kilka zdjęć. Oboje wybrali czarne stylizacje. Trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości.

Kim jest nowy partner Cher?

Mężczyzna jest znany w show-biznesie. Nazywa się Alexander Edwards i jest 36-letnim producentem muzycznym. Pracuje w niezależnej wytwórni słynnego rapera Tygi – Last King Records. Ma 3-letniego synka Slasha, który jest owocem jego związku z kontrowersyjną modelką Amber Rose, która krótko była dziewczyną Kanye Westa.

Wygląda na to, że Cher zakochała się jak nastolatka.


Cher i Alexander Edwards

Cher i Alexander Edwards

Cher i Alexander Edwards

Cher i Alexander Edwards

Cher i Alexander Edwards

Cher i Alexander Edwards

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×