HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini na igraszkach z Emmanuelem!

Brigitte Macron w bikini

Brigitte Macron w bikini

Brigitte Macron w stroju kąpielowym na wakacjach z mężem

Małżeństwo Emmanuela Macrona, prezydenta Francji wzbudza w społeczeństwie ogromną kontrowersję. Nie wszystkim podoba się, że żona prezydenta jest od niego starsza o 25 lat i w dodatku była niegdyś jego nauczycielką. Nie wygląda jednak na to, żeby Brigitte Macron przesadnie przejmowała się złośliwymi komentarzami ludzi. Wręcz przeciwnie.

Jej pewność siebie i urok osobisty doprowadziły do tego, że stała się ikoną mody i stylu. Gdy ludzie przestali zastanawiać się nad jej życiem prywatnym, docenili wsparcie jakiego udziela ważnym społecznym inicjatywom i fundacjom charytatywnym. Nie da się jej również odmówić świetnego wyglądu. Mimo 65 lat na karku, Macron jest bardzo zadbaną kobietą. Najlepiej udowadniają to jej najnowsze zdjęcia.

Parę prezydencką przyłapano na południu Francji w Fort de Bregancon. Odpoczywają od obowiązków i przygotowują się do sezonu towarzyskiego, który już jesienią na dobre zapanuje w całej Europie. Paparazzi dopadli Brigitte podczas szaleństw na skuterze wodnym. Można jej nie lubić, ale nie sposób docenić świetnej sylwetki, którą może się pochwalić. W kostiumie kąpielowym nic się nie ukryje.

Brigitte miała na sobie bardzo obcisły strój w jasne wzory i wygląda na to, że bawiła się wprost niesamowicie. Nieco później fotografowie przyłapali ją jeszcze podczas spaceru – w kusej wakacyjnej sukience chwaliła się nogami.

Jak wam się podoba?

Prześwitująca sukienka Melanii Trump czy poprawna garsonka Brigitte Macron? W Belgii doszło do modowego pojedynku na szczycie!

Takiego skandalu jeszcze nie było. Do sieci trafiło zdjęcie rozradowanego Emmanuela Macrona w towarzystwie transseksualnych mężczyzn

Brigitte Macron przyćmiła Melanię Trump podczas spotkania w Nowym Jorku. W kanarkowej kreacji wyglądała bosko!


Bosa Brigitte Macron

Bosa Brigitte Macron

Brigitte Macron na wakacjach

Brigitte Macron na wakacjach

Pierwsza Dama Francji Brigitte Macron na skuterze

Pierwsza Dama Francji Brigitte Macron na skuterze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×