Przystojny syn milionera z piękną żoną na 25-leciu Polsatu! Czy nadal wygląda jak Miss Nastolatek?

Tobias Solorz z żoną Moniką. Polsat 25 lat

Tobias Solorz z żoną Moniką. Polsat 25 lat

Tobias Solorz z Moniką Suchocką na 25-leciu Polsatu

Telewizja Polsat świętuje swoje 25-lecie działalności. Założona w 1992 roku stacja wylansowała wiele gwiazd i celebrytów, którzy do dzisiaj są obecni w mediach. Nie mogło ich zabraknąć na specjalnym, urodzinowym wydarzeniu zorganizowanym w Teatrze Narodowym w Warszawie. Swoją obecnością zaszczycił również milioner – Tobias Solorz, przystojny syn prezesa Zygmunta Solorza-Żaka, założyciela stacji.

Tobias przyszedł na imprezę wraz ze swoją przepiękną żoną, Miss Nastolatek – Moniką Suchocką, z którą ożenił się w 2016 roku. Para spotykała się ze sobą przed bajkowym ślubem przez cztery lata.

Monika Suchocka wyglądała zacnie, jak na żonę milionera przystało. W ten szczególny rodzinny wieczór synowa Zygmunta Solorza postawiła na klasyczną elegancję. Zatem atrakcyjna Monika zaprezentowała się w czarnej długiej sukni, z ciekawie skrojonym dołem. Spory rozporek i krótki przód dyskretnie pokazał zgrabne nogi byłej Miss. Góra kreacji była równie widowiskowa, odsłoniła zmysłowo jedno cudnie wymodelowane ramię Moniki.

Do looku wieczorowego zjawiskowa żona Tobiasa rozpuściła swoje piękne długie czarne włosy, wskoczyła w czarne stylowe szpilki, natomiast perfekcyjnym makijażem podkreśliła swoją niegasnącą dziewczęcą urodę.

Suchocka bezapelacyjnie była dziś przepiękną ozdobą swojego bogatego małżonka.

Monika Suchocka już po ślubie! Kim jest żona Tobiasa Solorza? Wiemy o niej wszystko

Tak wygląda druga żona Tobiasa Solorza. A pierwsza? To prawdziwa piękność!

Tłum gwiazd na 25-leciu Polsatu: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Cichopek [DUŻO ZDJĘĆ]


Tobias Solorz z żoną Moniką - Polsat, 25 lat

Tobias Solorz z żoną Moniką - Polsat, 25 lat

Tobias Solorz z żoną Moniką - Polsat, 25 lat

Tobias Solorz z żoną Moniką - Polsat, 25 lat

all-ons_1063234259-dwy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×