Otylia zakończyła już karierę sportową. Od tamtej pory mogliśmy oglądać ją między innymi w jury programu Celebrity Splash. Oceniała tam skoki do wody w wykonaniu gwiazd. Od tamtej pory co jakiś czas pojawia się w mediach. Ostatnio znów było o niej głośno. Wszystko przez jej komentarz do afery wokół polskich pływaków na Igrzyskach w Rio.
Pływaczka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiemy, że przez lata była sama. Całe życie poświęciła pływaniu i to na nim się skupiała. Teraz znalazła czas na miłość.
Teraz zdecydowała się pokazać swojego partnera.
Fotografię skomentowała Anna Lewandowska wyrażając ikoną serduszka poparcie dla nowej miłości Otylii. A co Wy uważacie? Chłopak Jędrzejczak jest przystojny?