Jak donosi Pudelek, menadżer 67- letniego Zbigniewa Wodeckiego - Mariusz Nowicki potwierdził, że artysta przebywa w szpitalu:
Potwierdzam, że Zbigniew Wodecki przeszedł udar i trafił do szpitala . Na razie jest hospitalizowany. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, wspólnie z rodziną wydamy stosowne oświadczenie. Niestety, nie wiemy na chwilę obecną, ile potrwa pobyt muzyka w szpitalu.
Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!