NewsyJuż dzisiaj Oscary - najważniejsza impreza przemysłu filmowego. Zobaczcie, jak wyglądają ostatnie przygotowania do gali

Już dzisiaj Oscary - najważniejsza impreza przemysłu filmowego. Zobaczcie, jak wyglądają ostatnie przygotowania do gali

Ostatnie przygotowania do Oscarów 2016 zdjęcia
Ostatnie przygotowania do Oscarów 2016 zdjęcia
Rafał Kowalski

28.02.2016 11:10, aktual.: 28.02.2016 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na tę imprezę cały świat czekał cały rok! Już dziś wieczorem odbędzie się 88. ceremonia wręczenia Oscarów. Kilka tygodni temu poznaliśmy krótką listę nominowanych do tych najbardziej prestiżowych nagród na świecie. Nie obyło się bez niespodzianek, pewniaków do nagrody i... kolejnej szansy dla Leonardo DiCaprio, któremu kibicujemy szczególnie ;)

Miliony widzów na całym świecie oglądają relację z czerwonego dywanu przed galą rozdania Oskarów. To właśnie wtedy w blasku fleszy gwiazdy prezentują swoje zjawiskowe stylizacje, które są zachwycające, zgodne z trendami i zawsze z najwyższej półki. Z tego powodu, wspólnie z telewizją E! Entertainment postanowiliśmy zorganizować wyjątkowe wydarzenie - oglądanie czerwonego dywanu z gwiazdami! Relacja z tego wydarzenia dziś wieczorem, na żywo na JastrząbPost.pl ;)

Emocji nie zabraknie na pewno! Podobnie jak wyśmienitego jedzenia, które na dzisiejszy wieczór przygotował jeden z największych mistrzów kuchni.

Podczas gdy my pracujemy nad doszlifowaniem ostatniej szczegółów naszej imprezy Oskarowej, W Los Angeles pod Dolby Theatre mają miejsce prace zwieńczające przygotowania do dzisiejszej nocy. Ekipy w pocie czoła odkurzają czerwony dywan, czyszczą kilkumetrowe złote statuetki i przygotowują ściankę dla największych gwiazd świata kina.

Zobaczcie, jak wyglądają ostatnie szlify przed oscarową galą w Hollywood.

Ostatnie przygotowania do Oscarów 2016
Ostatnie przygotowania do Oscarów 2016

Już dziś od 22:00 relacja na żywo z imprezy Jastrząb Post, Martini i E! Etnertainment - oglądajcie razem z nami czerwony dywan: Oskary 2016. A godzinie 23:30 w E! Entertainment relacja na żywo z Hollywood.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także