NewsyOprah Winfrey ujawniła niewyemitowane fragmenty wywiadu z Meghan i Harrym. Co wycięto z 3 godzin rozmowy?

Oprah Winfrey ujawniła niewyemitowane fragmenty wywiadu z Meghan i Harrym. Co wycięto z 3 godzin rozmowy?

Oprah ujawnia nowe fragmenty wywiadu
Oprah ujawnia nowe fragmenty wywiadu
Elwira Szczepańska

10.03.2021 22:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wywiad Meghan Markle i Harry'ego odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Rozmowa w oryginale trwała 3 godziny, ale stacja CBS wyemitowała 90 minut. Co zostało wycięte? Opraf Winfrey ujawniła nowe materiały.

Oprah Winfrey ujawnia niewyemitowane fragmenty rozmowy z Harrym i Meghan

W programie CBS This Morning Oprah Winfrey ujawniła nowe rewelacje z wywiadu z Meghan Markle i Harrym, w którym opowiedzieli jej o powodach odejścia z rodziny królewskiej. Okazało się, że ich rozmowa trwała ponad trzy godziny, a widzowie zobaczyli niecałe 90 minut. Gwiazda amerykańskiej telewizji podzieliła się nagraniami, które nie zostały wcześniej wyemitowane przez stację CBS.

Dziennikarka pokazała kilka klipów z wywiadu. Można dostrzec w nich szerszy kontekst opuszczenia Wielkiej Brytanii przez Meghan i Harry'ego.

W jednym z nagrań opowiedzieli o tym, jak nagle odwołano ich zaproszenie do rezydencji królowej Elżbiety II w jej ukochanym Sandringham. Stało się to po opublikowaniu listu, w którym ogłosili plan rezygnacji z królewskich obowiązków.

Markle twierdzi, że planowali spotkać się z monarchinią, gdy tylko wrócą z Kanady do Wielkiej Brytanii. Wkrótce po przyjeździe otrzymali wiadomość od prywatnego sekretarza, że władczyni jest jednak zajęta.

W wywiadzie wyemitowanym przez CBS książę Harry wspomniał o chłodnej relacji, która łączy go teraz z księciem Williamem. W udostępnionych przez Oprah fragmentach mówi o tym, jak brukowce w Wielkiej Brytanii stworzyły, a potem pogłębiły toksyczną atmosferę w rodzinie. Przyznał także, że mimo wszystko starszy brat zawsze może na niego liczyć.

Harry wyjawił również, że nikt z członków rodziny nigdy nie przeprosił ich za okoliczności, które doprowadziły do opuszczenia przez nich dworu.

Oprah wróciła także do najbardziej kontrowersyjnego wątku, czyli do tematu rasizmu na królewskim dworze. W nowych materiałach pojawia się więcej szczegółów w tej sprawie. Chodzi o rzekome rozważania członków rodziny królewskiej o kolorze skóry Archiego, kiedy ten jeszcze się nie urodził. W programie CBS This Morning Oprah wyjaśniła, że ani książę Filip, ani królowa nie brali udziału w tych rozmowach.

https://www.facebook.com/CBS/videos/452291059539867

  • Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
  • Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
  • Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
  • Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
  • Meghan Markle i książę Harry
  • Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
  • Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
[1/7] Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także