NewsyKoniec przyjaźni Meghan i Oprah. Dziennikarka jest oburzona postawą księżnej. Nie dowierzała w to, co zobaczyła

Koniec przyjaźni Meghan i Oprah. Dziennikarka jest oburzona postawą księżnej. Nie dowierzała w to, co zobaczyła

Meghan oszukała Oprah
Meghan oszukała Oprah
Elwira Szczepańska

05.11.2021 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy książę i księżna Sussex przenieśli się do Los Angeles w 2020 roku, zwrócili się do Oprah Winfrey o pomoc w zdobyciu dachu nad głową dla nich i małego synka Archiego. W końcu jest ona jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie. Oprah natychmiast zabezpieczyła dla nich wielomilionową posiadłość Beverly Hills, należącą do jej przyjaciela – Tylera Perry'ego, jako tymczasowe schronienie dla młodej rodziny.

Już wcześniej Meghan zaczęła polegać na Oprah i zwerbowała ją, by pomogła jej mamie Dorii Ragland odnaleźć się wśród nieubłaganej opinii publicznej w przededniu ślubu z Harrym w 2018 roku. Było więc oczywiste, że kiedy książę i jego żona postanowili po raz pierwszy publicznie mówić o swojej ucieczce z brytyjskiej rodziny królewskiej, zrobili to na kanapie królowej talk-show.

Ale od tamtego nagrania i kontrowersyjnego wywiadu, coś się popsuło w relacjach. Co takiego się wydarzyło?

Meghan oszukała Oprah. Co zrobiła?

W wywiadzie, który pojawił się w marcu, da się zauważyć oznaki, że przyjaźń Oprah z Meghan pęka. Woman's Day donosi, że Winfrey czuje się „zdradzona” przez swoich nowych królewskich przyjaciół, po tym, jak zostało udowodnione, że kilka razy ją okłamali podczas przełomowego wydarzenia telewizyjnego.

Na przykład mówili, że książę Karol ich odciął od pieniędzy, a dokumenty dowodzą, że tego nie zrobił i że Archiemu odmawia się tytułu księcia, a przecież zostanie nim, gdy jego dziadek zostanie królem. Podczas 90-minutowego wywiadu były albo nieprawdziwe, albo wątpliwe informacje.

Gdy tylko te nagłówki zaczęły się pojawiać, a Oprah dowiedziała się, że albo przesadzili, albo wręcz ją okłamali, była wściekła – mówi informator - To poważnie nadszarpnęło reputację Oprah jako jednej z najbardziej wykwalifikowanych amerykańskich dziennikarek i nawet teraz, prawie osiem miesięcy później, echa nie milkną.

A w zeszłym miesiącu, po wizycie Sussexów w szkole w Harlemie – gdzie uczniowie są w przeważającej mierze w niekorzystnej sytuacji – poczuła się wręcz uderzona w twarz, po tym, jak zobaczyła strój Meghan za 20 000 dolarów. Oprah zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby ostudzić przyjaźń:

Amerykańska publiczność zaczyna zdawać sobie sprawę, że Harry i Meghan nie praktykują dokładnie tego, co ciągle głoszą, a ludzie zaczynają się od nich odwracać – mówi znawca branży – Oprah wie, że musi się od nich zdystansować dla własnego dobra – relacjonuje Star.

Na początku tego miesiąca Oprah zdawała się wskazywać na problemy między nią a Meghan. W podcaście podkreśliła, że ma tylko troje przyjaciół, którym ufa.

Wszyscy znają Gayle'a. Jest Gayle [King, red.], jest Maria [Shriver, red.], jest Bob [Greene, jej osobisty trener, red.]. To był dość celny komentarz, ponieważ do tego momentu wszyscy w kręgu Oprah zakładali, że była bardzo blisko z Meghan. Ale wydaje się, że to się zmieniło.

Cóż, Meghan udało się zagrać na nosie nawet tak doświadczonej w hollywoodzkich gierkach Oprah.

TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey
TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także