NewsyPałac ostro reaguje ws. Meghan i Harry’ego. Wszystko ma związek z pogrzebem królowej i ich najnowszym pomysłem

Pałac ostro reaguje ws. Meghan i Harry’ego. Wszystko ma związek z pogrzebem królowej i ich najnowszym pomysłem

Elżbieta, Harry i Meghan
Elżbieta, Harry i Meghan
Elwira Szczepańska

04.10.2022 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan i Harry od ponad dwóch lat nie są czynnymi zawodowo członkami rodziny królewskiej. Wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i tam teraz prowadzą życie. Książęca para w marcu 2021 roku zdecydowała się udzielić wywiadu Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli między innymi o skandalicznym traktowaniu przez pałac i jego otoczenie. Markle przyznała wówczas, że presja życia na dworze doprowadziła ją do myśli samobójczych.

Powiedziałam im, że muszę gdzieś się zgłosić, aby uzyskać pomoc. Powiedzieli mi, że nie mogę. Opisujesz, że jesteś uwięziona i nie możesz uzyskać pomocy, mimo że jesteś na skraju samobójstwa – to właśnie usłyszałam. Taka jest prawda. Dzielę się tym, ponieważ jest tak wielu ludzi, którzy boją się zgłosić, że potrzebują pomocy. Wiem, jak trudno jest o tym mówić – wyznała Markle.

Podczas wywiadu wyszło również na jaw, że jeden z członków rodziny królewskiej zastanawiał się, jakiego koloru skóry będzie syn Harry’ego i Meghan – Archie. Małżonkowie nie oszczędzili bliskich księcia. Rozmowa spowodowała, że rysa pomiędzy nim a bratem i ojcem się pogłębiła.

Po śmierci królowej Elżbiety II pojawiła się szansa na pojednanie, ale jest obawa, że ponowy wywiad z Oprah, może znowu wszystko przekreślić.

Oprah Winfery ma plan na kolejny wywiad z Meghan i Harrym

Plotka głosi, że Oprah Winfrey zdążyła już umówić się na kolejny wywiad z Sussexami. Tym razem na temat ich doświadczeń z pogrzebu królowej – ale informatorzy New Idea twierdzą, że pałac postanowił powstrzymać ten pomysł.

Jest sprzeciw wobec wszystkich mediów, aby mówić o przeżyciach rodziny z czasu żałoby, a Oprah nie jest wyjątkiem. Jakakolwiek monetyzacja śmierci królowej nie będzie mile widziana przez króla i resztę rodziny.

Źródło dodaje, że takie postawienie sprawy spowoduje, że najprawdopodobniej nikt nie bezie chciał drążyć tematu. Jak myślicie, uda się uszanować śmierć Elżbiety II?

  • Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
  • Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku
  • Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II
  • Oprah Winfrey o sytuacji na Ukrainie
  • Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem
  • Oprah Winfrey
  • Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany
[1/7] Oprah Winfrey ujawnia nowe fragmenty wywiadu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także