Ostatnio Odeta wraz ze swoją pociechą wybrały się na zasłużone wakacje. Postanowiły odreagować trudny czas w przepięknej Tajlandii. Wszystko wskazuje na to, że pobyt w Azji się udał i że pogoda dopisywała. Dzisiaj dziennikarka pojawiła się na spotkaniu zorganizowanym przez producenta garnków. Tematem przewodnim eventu były "Fakty i mity na temat zdrowego odżywiania".
Największą uwagę przykuła opalenizna Odety i promienny uśmiech. Gwiazda postawiła na klasyczną stylizację - błękitną koszulę, proste spodnie i szpilki.
Jak wam się podoba dziennikarka? Naszym zdaniem wygląda pięknie :)