Newsy"One night squad". TVN kręci nowe reality show z gwiazdami! Znamy obsadę. Takiego programu w Polsce jeszcze nie było

"One night squad". TVN kręci nowe reality show z gwiazdami! Znamy obsadę. Takiego programu w Polsce jeszcze nie było

One night squad
One night squad
Zuza Maciejewska

29.04.2021 08:20, aktual.: 29.04.2021 14:32

Programy typu reality show już dawno zdominowały ramówki. Są emitowane nie tylko na antenie, ale także w internecie. Na przełomie lutego i marca 2021 nagrywano kolejny program, One night squad, który pojawi się w internecie na platformie Player.pl. Do mediów przedostały się pierwsze szczegóły na ten temat.

One night squad – nowe reality show. Na czym polega?

One night squad to nowa produkcja Player Original. Weźmie w niej udział dziesięcioro polskich celebrytów, którym popularność przyniosły programy rozrywkowe takie jak m.in. Love Island, Hotel Paradise oraz Big Brother. Spotkają się na Zanzibarze, gdzie staną przed niemałym wyzwaniem:

Dziesięcioro polskich celebrytów, znanych z popularnych reality-show, po raz pierwszy spotka się razem w jednym programie. Żadne z nich nie wie, co ich czeka. Zamiast oczekiwanego luksusu, przez dwa tygodnie pokonują kilometry rajskich plaż Zanzibaru i testują swoją wytrzymałość - informuje Wirtualne media biuro prasowe TVN Grupy Discovery.

Producenci programu zapewniają, że uczestnicy pokażą się z nieznanej dotąd strony:

Polacy polubili programy o charakterze bikini reality, które mają już kilka edycji i wielu popularnych bohaterów. Uczestników dotychczas obserwowaliśmy, jak bawią się i flirtują w luksusowych warunkach. W „One Night Squad” zdecydowaliśmy się pójść krok dalej niż w klasycznym bikini reality i zaproponować inną formułę, w której najbardziej gorące nazwiska będą musiały pokazać się z nieznanej strony i zawalczyć o luksus - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Grupy Discovery.

One night squad – obsada. Kto występuje?

Wirtualne media podają, że gwiazdami nowego formatu będą: Beata Postek, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Magda Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza, Anna Adamczyk, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk („Stifler”) oraz Piotr Polak („Pedro”). Gospodarzem będzie Aleksandra Sworowska. Data emisji nie została jeszcze ujawniona.

Ata Postek i Madzia Wójcik o One night squad

Niedawno o nowym programie reporterce Jastrząb Post opowiedziały dwie uczestniczki: Ata Postek i Madzia Wójcik. Zwyciężczyni drugiej edycji Hotel Paradise, chociaż nie chciała zdradzić zbyt wielu szczegółów, przyznała, że będzie to program z przekazem:

Wróciłam z tajnego projektu. To nie jest Hotel Paradise. To będzie program z przekazem. To jest totalna różnica. To nie jest miłość i zabawa. To jest fajny program z dobrym przekazem i będzie o czymś, nie będzie o głupotach. Było dużo trudnych uczestników, ja na początku nie wiedziałam gdzie idę, co będę tam robić i nie mogę powiedzieć, co my będziemy tam robić, ale uważam, że będziecie zadowoleni i zaskoczy Was ten program mega. Trzeba oglądać. Będzie czad.

Ata ujawniła, że na planie nie ze wszystkimi uczestnikami dobrze się dogadywała:

Zaprzyjaźniłam się z Anią z Hotelu Paradise, z Madzią z Big Brothera, Adę uwielbiam. Jest niesamowita. Tam jeden chłopak strasznie mnie wnerwia, nie będę mówić który, będzie niespodzianka.

Madzia Wójcik zdecydowała się na nieco krótszy komentarz:

Nie mogę nic mówić, choć bardzo bym chciała, ale za jakiś czas będę mogła dużo powiedzieć. Takie są newsy nie wiadomo, czy to fake news, czy to prawda. Zawsze może jakieś ziarnko prawdy jest, ale nie do końca, więc nie komentuję na razie.

Będziecie oglądać nowy program?

 • Ata Postek - One night squad
 • Michał Baryza - One night squad
 • Madzia Wójcik - One night squad
 • Madzia Wójcik - One night squad
 • Ata Postek - One night squad
 • Ata Postek - One night squad
 • Michał Baryza - One night squad
 • Stifler - One night squad
 • Ania Adamczyk - One night squad
 • Mikołaj Jędruszczak - One night squad
 • Madzia Wójcik i Ada Śledź - One night squad
 • Łukasz Karpiński - One night squad
 • Piotr Polak - One night squad
[1/13] Ata Postek - One night squad
Zobacz także