NewsyGwiazdy promują „One Night Squad”: Magda Wójcik, Ata Postek, Michał Baryza

Gwiazdy promują „One Night Squad”: Magda Wójcik, Ata Postek, Michał Baryza

One Night Squad
One Night Squad
Krystyna Miśkiewicz

27.05.2021 12:00, aktual.: 27.05.2021 16:16

Już 28 maja na platformie Player startuje nowe reality show z udziałem celebrytów. Osoby znane z innych tego typów programów jak Hotel Paradise, Big Brother, czy Love Island wyjechały wspólnie na Zanzibar, gdzie przez 10 kolejnych dni pokonały wiele kilometrów i musiały zmierzyć się z różnymi zadaniami. Ich pobyt w rajskim kurorcie uwielbianym przez gwiazdy rodzimego show-biznesu był czasami prawdziwym survivalowym maratonem.

Uczestnicy One Night Squad każdego dnia walczyli o przywilej tego, by skorzystać z luksusu spania w willi. Jednak to możliwe będzie tylko dla zwycięzcy i osoby, którą on sam wybierze. Pozostali będą musieli rozbić obozowisko na plaży i spędzić kolejną noc w spartańskich warunkach.

Już od samego początku, gdy w sieci pojawiły się pierwsze zapowiedzi nowego show, wzbudzało ono spore zainteresowanie wśród fanów. Po raz kolejny bowiem widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie swoich ulubieńców, którzy będą musieli stawić czoła bardzo ciężkim zadaniom. Dzięki temu pokażą się fanom z zupełnie innej strony. Dzisiaj odbył się event promujący nowy program, na którym nie zabrakło gwiazd.

One Night Squad: kto pojawił się na gali promującej program?

Dzisiaj gwiazdy, które wzięły udział w wyczerpującym show, pojawiły się na gali, która promuje całe przedsięwzięcie. Cała seria składa się z 10 odcinków, a co tydzień zobaczymy dwa kolejne. Reality show będzie dostępne na platformie Player, ale także w stacji TVN7. Pierwszego dnia uczestnicy programu pojawili się na wyspie w pięknej willi. Jednak była to tylko chwilowa przykrywka, ponieważ już za chwilę dostali plecaki i musieli zawalczyć o swoje luksusy.

Na evencie promującym program pojawili się wszyscy jego uczestnicy, czyli Beata Ata Postek, Ania Adamczyk i Łukasz Karpiński z Hotelu Paradise, Magda Wójcik z Big Brother, Michał Baryza z Top Model i  gorące nazwiska z Love Island, czyli: Adrianna Śledź i Mikołaj Jędruszczak. Nie zabrakło też popularnych uczestników Warsaw Shore - Damiana Stiflera Zduńczyka, Anastasiyi Yandaltsavej i Piotra Pedro Polaka. Program poprowadzi Aleksandra Sworowska, która również zaprezentowała się na czerwonym dywanie.

Zdjęcia z imprezy zobaczycie w naszej galerii.

 • Piotr PEDRO Polak- gala One Night Squad
 • Beata ATA Postek - gala One Night Squad
 • Michał Baryza - gala One Night Squad
 • Adrianna Śledź - gala One Night Squad
 • Magdalena Wójcik - gala One Night Squad
 • Anna Adamczyk - gala One Night Squad
 • Anastasiya Yandaltsava - gala One Night Squad
 • Mikołaj Jędruszczak - gala One Night Squad
 • Aleksandra Sworowska - gala One Night Squad
 • Łukasz Karpiński - gala One Night Squad
 • Damian STIFLER Zduńczyk - gala One Night Squad
 • One Night Squad - Magdalena Wójcik, Damian STIFLER Zduńczyk, Michał Baryza, Beata ATA Postek, Anastasiya Yandaltsava, Piotr PEDRO Polak, Anna Adamczyk, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak, Aleksandra Sworowska
[1/12] Piotr PEDRO Polak- gala One Night Squad
Zobacz także