ExclusiveOmenaa Mensah pokazała swoją sypialnię! [Zdjęcia]

Omenaa Mensah pokazała swoją sypialnię! [Zdjęcia]

Omenaa Mensah
Omenaa Mensah
Karolina Stęclik

17.02.2016 21:48, aktual.: 18.02.2016 00:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omenaa Mensah czas poświęca nie tylko na pracę w telewizji, czy projekty charytatywne. Dziennikarka i bizneswoman realizuje także swoje pasje związane z designem i rozwojem własnej firmy meblowej Ammadora. Jej najmłodszym dzieckiem jest kolekcja eleganckich mebli do sypialni #LOVE zaprojektowana dla JMB DESIGN.

W ramach współpracy powstały łóżka, fotele, krzesła, pufy, toaletka, oraz poduszki. Kolekcję #LOVE, zgodnie z filozofią AMMADORY, można personalizować zgodnie ze swoim gustem, czy potrzebami. Zaawansowane możliwości producenta pozwalają na wydruk dowolnej grafiki na poduszkach, pufach, krzesłach i fotelach.

Praktycznie 1/3 czasu w życiu przesypiamy. Sypialnia jest oazą spokoju, wypoczynku i romantyzmu. Dlatego dla mnie to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Sypialnia według mnie musi być nie tylko ładna i nastrojowa, ale także funkcjonalna w użytkowaniu.- mówi Omenaa Mensah.

Meble AMMADORA&JMB DESIGN z kolekcji #LOVE można obejrzeć w warszawskim centrum handlowym DOMOTEKA. Od końca marca ekspozycje kolekcji prezentowane będą także w 10 salonach JMB DESIGN. W pozostałych sklepach sieci dostępne będą na zamówienie.

Zobaczcie galerię zdjęć z sypialnianymi meblami Omeny. Podoba wam się jej styl?

Omenaa Mensah pokazuje domy gwiazd
Omenaa Mensah pokazuje domy gwiazd
Omenaa Mensah pod studiem Dzień Dobry TVN
Omenaa Mensah pod studiem Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także