Omenaa Mensah o odejściu Meghan i Harry'ego z pałacu. Para podziękowałaby, gdyby usłyszała te słowa [WIDEO]
Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej wywołało ferment w mediach. Potężne grono ludzi nie potrafi zrozumieć decyzji książąt Sussexu, którzy jako członkowie rodu Windsorów opływali w niewyobrażalne luksusy, ciesząc się przy tym uznaniem milionów Brytyjczyków.
Oczywiście nie brakuje też takich, którzy kibicują im i podziwiają za odwagę oraz dążenie do pełni szczęścia, mimo wielu przeszkód, jakie pojawiły się na ich drodze. Do tego drugiego grona zalicza się Omenaa Mensah.
Omenaa Mensah o odejściu Harry'ego i Meghan z rodziny królewskiej
Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką bez ogródek przyznała, że decyzja Meghan i Harry'ego jest świetna:
Świetna decyzja. Od razu jak to ogłosiła, pomyślałam, że bardzo dobrze.
Omenaa uważa, że wpływ na taki bieg zdarzeń ma rola Meghan w jednym z filmów w Hollywood. Jako księżna nie mogłaby wziąć udziału w żadnym projekcie komercyjnym.
Ja myślę, że ona otrzymała jakąś rolę w Hollywood, a po drugie, po co im te konwenanse dworskie. Oni są młodzi, piękni, mają możliwości aby siebie realizować. Niech ona sobie zagra w Hollywood w jakimś super filmie, niech on tworzy firmy, działa prężnie. Wspaniale. Popieram.
Zgadzacie się z Omeną?