ExclusiveOmenaa Mensah z mężem w pierwszej wspólnej sesji. Opowiedzieli nam o swoim nowym biznesie. Cel jest szczytny

Omenaa Mensah z mężem w pierwszej wspólnej sesji. Opowiedzieli nam o swoim nowym biznesie. Cel jest szczytny

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

08.10.2020 23:05, aktual.: 08.10.2020 23:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omenaa Mensah jest jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Gwiazda realizuje się także na innych płaszczyznach. Od kilku lat prowadzi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Zarobione pieniądze umiejętnie pomnaża, inwestując w kolejne przedsięwzięcia.

Kilka lat temu zainteresowała się rynkiem nieruchomości. Zaradnej i ambitnej kobiecie wielka kariera zawodowa nie przeszkodziła w tym, aby ułożyć sobie życie prywatne i spełnić się w roli matki i żony. Jej starsza córka Vanessa w tym roku skończyła już 18 lat. Natomiast synek prezenterki, Vincent, ma zaledwie trzy latka. Jest on owocem jej związku z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską. Zakochani w zeszłym roku złożyli sobie przysięgę miłości na Przylądku Dobrej Nadziei.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska o recepcie na udany związek i nowym biznesie

Omenę Mensah i Rafała Brzoskę połączyła nie tylko miłość, ale także przedsiębiorczość i zamiłowanie do pomagania potrzebującym. Wspólna sesja wizerunkowa małżeństwa, zrealizowana przez fotografkę Sandrę Sobolewską, podkreśliła ich idealne współgranie zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Poznali się w chwili, gdy Omenaa szukała partnera biznesowego do kolejnej akcji charytatywnej realizowanej w jej fundacji Omenaa Foundation. Dziś są nie tylko małżeństwem, ale także zgranym duetem biznesowymi. Działająca od ponad roku, ich marka OCCHIELLO specjalizująca się w wysokiej jakości krawiectwie męskim, z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz szerszą grupę odbiorców, choć oferta kierowana jest do stosunkowo wąskiego grona zamożnych i najbardziej wymagających klientów. Plany rozwoju marki są ambitne. Para planuje poszerzyć kolekcję OCCHIELLO o damskie garnitury szyte na miarę oraz wprowadzić nowy brand AMANTE z przystępnymi cenowo garniturami męskimi i akcesoriami dla eleganckiego Pana.

To, co jednak jest najistotniejsze w ich biznesowych relacjach to wzajemne postanowienie, iż zawsze część dochodu z ich wspólnych biznesów będą przeznaczać na cele charytatywne. Omenaa od ponad sześciu lat prowadzi fundacją Omenaa Foundation, która skupia się na wspieraniu edukacji dzieci, a także promocji szeroko pojętej tolerancji. Największą inicjatywą organizacji jest budowa szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, której otwarcie planowane jest w przyszłym roku. Jaki jest ich przepis na udany związek i współpracę?

Trzeba się bardzo kochać. Po prostu. Ja chciałam Rafała dobrze ubrać. To jest taka nasza przyjemność, która oprócz tego, że dobrze wygląda, to jeszcze pomaga. Bo wiadomo, że każdy z naszych biznesów, czy też projektów wspiera cele charytatywne i mojej fundacji i też innych osób, które proszą nas o pomoc – powiedziała Omenaa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zdaniem Rafała, tworzą relację idealną zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym:

To jest idealny związek biznesowo-prywatny. Ja całkowicie oddałem pałeczkę Omenie jeżeli chodzi o rozwój naszej marki. Po prostu jej ufam. Ona ma takie poczucie gustu, smaku, designu, pomysły. Zawsze potrafi wkomponować w to element charytatywności. Bo to nie chodzi o pieniądze, powiedzmy sobie szczerze. Na czymś takim, w tak małej skali się nie zarabia. To jest biznes budujący relacje, skupiający ludzi, którzy mają podobne podejście do mody, do Włoch, do dobrego jedzenia, dobrych miejsc. Patrzymy na to przez pryzmat biznesu relacyjnego, w którym osoby, które patrzą na świat podobnie jak my, też chcą pomagać. To nas łączy. My wśród swoich znajomych bardzo cenimy sobie ludzi, którzy robiąc biznes, potrafią mądrze wydawać pieniądze, a dodatkowo potrafią pomagać i pomagają coraz więcej. Ta kultura bardzo nam pasuje, marka OCCHIELLO idealnie w tym współgra. A Omi wiele razy udowodniła, że potrafi pomagać dobrze, więc oddałem jej pałeczkę. Ja jestem tylko beneficjentem, klientem swojej własnej marki.

Jednak zdaniem Omeny, to właśnie Rafał najbardziej jej pomaga:

Rafał w domu jest tym biznesmenem numer 1. Z każdym problemem bardziej technicznym idę do niego. On tu wszystko rozwiązuje, prowadząc swoje rozliczne biznesy ma doświadczenie i na pewno jest dla mnie osobą, u której znajdę poradę i pomoc.

Zapraszamy Was na relację ze wspólnej sesji Rafała i Omeny.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska we wspólnej sesji
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska we wspólnej sesji
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska we wspólnej sesji
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska we wspólnej sesji
Omenaa Mensah w bikini na wakacjach w Chorwacji
Omenaa Mensah w bikini na wakacjach w Chorwacji
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach we Włoszech
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach we Włoszech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także