19-latka zdała egzaminy do szkoły aktorskiej i zamierza pójść w ślady mamy.
Piękność nie zapomina również o tym, aby przypominać opinii publicznej o swojej obecności w show-biznesie. Regularnie gości na branżowych imprezach. Wczoraj w dość nietypowej kreacji, poszła na otwarcie Open'er Festival. Wszyscy patrzyli na jej kolorowe włosy.
Oliwia Bieniuk z zielonymi włosami. Jak wyglądała?
Piękność wybrała na tę okazję ciekawą kreacje. Miała na sobie siatkowany, pomarańczowy top, czarną kurtkę, szerokie dżinsy i biało-czerwone sneakersy. Największą furorę zrobiła jednak jej fryzura. Zielony, doczepiany warkocz sprawił, że jej look był niepowtarzalny. Sporą "robotę" zrobił też makijaż. W tym wydaniu córka Przybylskiej wyglądała po prostu fenomenalnie.
Jej fani pisali pod udostępnionymi przez nią zdjęciami:
- O jaka ładna dziewczyneczka! Pozdrawiam z Warszawy.
- Wyglądasz obłędnie Oli!
- Mega stylizacja. Super. Rewelacyjnie wyglądasz z tym warkoczem. Hehe.
- CRAZY FROG.
Nawet modelka Natalia Siwiec nie mogła przejść obok niej obojętnie.
A jak wam się podoba Oliwia Bieniuk i jej festiwalowy look?