Wraz z rewolucją w życiu zawodowym Oliwia postanowiła opuścić rodzinne strony. Niedawno przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy znalazła przytulne mieszkanie, o którym opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Przy okazji nawiązała do tematu związku. Czy jest singielką?
Oliwia Bieniuk o mieszkaniu w Warszawie i związku
Oliwia opowiedziała, jak jej się mieszka we własnych czterech kątach. Zdradziła, że ze względu na presję czasu nie przykładała większej uwagi do wystroju wnętrz. Zależało jej przede wszystkim, by było przytulnie:
Dla partnera Bieniuk jest gotowa na wielką zmianę. Jeśli w stolicy znajdzie tego jedynego, mocno rozważy ewentualną przeprowadzkę na stałe:
Coś czujemy, że po tym wyznaniu córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zostanie zasypana wiadomościami. Cała rozmowa poniżej.