NewsyOlivier Janiak pokazał najstarszego syna. Fryderyk ma już 14 lat i wyrasta na przystojniaka. Jaki on podobny do swojej mamy!

Olivier Janiak pokazał najstarszego syna. Fryderyk ma już 14 lat i wyrasta na przystojniaka. Jaki on podobny do swojej mamy!

Olivier Janiak
Olivier Janiak
Krystyna Miśkiewicz
30.06.2023 11:00

Olivier Janiak od kilku dekad jest związany z show-biznesem. Zaczynał jako model, a później był stażystą w TVN. Szybko dostrzeżono jego potencjał i dano szansę na to, aby sprawdzić się przed kamerami. Program Co za tydzień, który prowadzi od dwóch dekad jest jedną z pewnych pozycji w ramówce stacji.

Na planie programu poznał również wielką miłość. Prezenter miał przeprowadzić wywiad z Karoliną Malinowską, która bardzo go onieśmielała. Niepotrzebnie, ponieważ kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, byli już małżeństwem. Ich wspólna historia trwa do dzisiaj, a związek ma się doskonale.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 r. w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: „Nie teraz”. Pomyślałem: „Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy” i gdzieś tam się wszystko zaczęło - wspominał Olivier podczas wizyty w DDTVN.

W trakcie małżeństwa doczekali się trzech synów. Olivier właśnie pokazał zdjęcie z najstarszym.

Olivier Janiak pokazał najstarszego syna

Z Karoliną Malinowską są razem od 20 lat, a w tym czasie doczekali się trzech synów: 14-letniego Fryderyka, 12-letniego Christiana i 10-letniego Juliana. Prezenter rzadko wrzuca do sieci zdjęcia swoich pociech, ale niedawno zrobił wyjątek. Najpierw pochwalił się fotografią całej gromadki, na której ni było jednak dobrze widać najstarszego z synów. Teraz zapozowali wspólnie (zdjęcie w naszej galerii).

Fryderyk ma już 14 lat i po rodzicach zebrał fantastyczny pakiet genów. Nastolatek nosi modne teraz długie włosy i naszym zdaniem jest bardzo podobny do pięknej mamy. Myślicie, że podobnie jak Karolina, będzie chciał spróbować swoich sił jako model?

Olivier Janiak z synem Fryderykiem
Olivier Janiak z synem Fryderykiem
Olivier Janiak pokazał synów
Olivier Janiak pokazał synów
Olivier Janiak na nowych zdjęciu z rodziną
Olivier Janiak na nowych zdjęciu z rodziną
Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek
Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek
Olivier Janiak z dziećmi
Olivier Janiak z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także