NewsyOlga Kalicka w skąpym bikini pręży się na skałach. Fani zachwyceni: "No sztos". Figura marzenie

Olga Kalicka w skąpym bikini pręży się na skałach. Fani zachwyceni: "No sztos". Figura marzenie

Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Elwira Szczepańska
31.08.2023 17:40, aktualizacja: 31.08.2023 17:52

Olga Kalicka rozpoznawalność zyskała dzięki roli w bardzo popularnym serialu Rodzinka.pl. Potem zaczęły pojawiać się kolejne propozycje, ale chyba największą jej miłością jest teatr, na którego deskach może wykazać się całą gamą umiejętności i popisać talentem. Młoda aktorka jest też bizneswoman i wzięta influencerką. Pochwaliła się zdjęciami w bikini.

Jak wygląda Olga Kalicka w bikini?

Olga Kalicka pożegnała lato gorącymi fotkami w bikini. Pręży się na skałach jak rasowa modelka, chwaląc się idealną figurą. Trzeba przyznać, że formę ma doskonałą, tylko pozazdrościć. Także fani docenili walory zdjęć i zasypali aktorkę komplementami. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Olga Kalicka rozstała się z partnerem

Na początku 2019 roku Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą, a na świecie pojawił się Aleks. Niestety związek z ojcem chłopca należy już do przeszłości.

To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji - poinformowała aktorka o rozstaniu z Cezarym Nowakiem.

Partnerzy szykowali się do ślubu, ale plany popsuła pandemia. Relacja pary nie wytrzymała próby czasu.

Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Olga Kalicka w bikini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także