Zjawiskowa Olga Bołądź na otwarciu nowego projektu Romy Gąsiorowskiej. Tylko ona może sobie pozwolić na taką stylizację

Olga Bołądź
Olga Bołądź
Milena Majek

25.02.2016 22:42, aktual.: 26.02.2016 00:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W-arte! to autorski projekt Romy Gąsiorowskiej, który rozbudowuje już działające na rynku, należące do aktorki, szkołę AktoRstudio i ART HOUSE. W-arte! Open Art Space to miejsce, które łączy w sobie bistro ze sceną, klub, concept store, szkołę aktorską i centrum szkoleniowo-warsztatowe.

Na otwartej scenie będzie można zobaczyć zespoły teatralne, muzyczne i grupy artystyczne, kabarety oraz DJ’ów. Ponadto, oprócz debat, wykładów, rozmów, wystaw, aukcji, happeningów, W-arte! będzie oferowało specjalne projekty z udziałem publiczności oraz prowadziło działalność eventową. W strukturze W-arte! znajdzie się także concept store – z markami i to nie tylko ekskluzywnymi. Na otwarciu pojawiło się wiele znakomitych gwiazd.

Olga Bołądź znów zaskoczyła stylizacją. Miała na sobie długi, czerwony sweter marki Margiela. Gwiazda wie, jak zadać szyku. Do tego dobrała czarne botki H&M i niewielką czerwoną torebkę na łańcuszku Issey Miyake. Uwagę zwróciła także jej fryzura. Koczek na czubku głowy jest ostatnio bardzo popularny.

W naszej galerii możecie zobaczyć szczegóły tej stylizacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także