NewsyGwiazda Top Model zastąpi Olę Szwed w Ninja Warrior Polska. Na kogo stawia Polsat?

Gwiazda Top Model zastąpi Olę Szwed w Ninja Warrior Polska. Na kogo stawia Polsat?

Ola Szwed
Ola Szwed
Elwira Szczepańska

27.06.2020 20:00, aktual.: 27.06.2020 20:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ninja Warrior to popularny format, który pojawił się na antenie Polsatu. Zawodnicy, podobnie jak w zagranicznych edycjach stworzonego w Japonii show, muszą pokonać morderczo trudny tor przeszkód. Wśród uczestników poprzednich edycji nie brakowało gwiazd - podziwialiśmy Rafała Maślaka, Andrzeja Młynarczyka, Mateusza Banasiuka, Michała Baryzę, Alana Andersza i Adama Fidusiewicza, a show prowadziła Aleksandra Szwed.

Jednak Pudelek donosi, że to nie ona poprowadzi kolejną odsłonę show. Produkcja postawiła na inną gwiazdę.

Kto zastąpi Aleksandrę Szwed w Ninja Warrior Polska?

Ola Szwed w mediach pojawiła się dawno temu, wydawałoby się, że ma wystarczająco dużo doświadczenia, żeby sprawdzić się w roli prowadzącej format rozrywkowy. Jednak władze Polsatu mają inne zdanie. Według nich aktorka nie sprawdziła się jako gospodyni Ninja Warrior Polska.

Ola nie sprawdziła się w tym formacie. Była zbyt sztywna, a w dodatku nie nawiązywała kontaktu z uczestnikami i resztą ekipy - zdradził w rozmowie z Pudelkiem informator z otoczenia produkcji.

Jak się okazuje, jest jeszcze jeden powód zmian. Stacja postanowiła postawić na influencerów, osoby, które mają wielu obserwatorów i są bardzo aktywne w sieci. Dlatego też miejsce Szwed ma zająć gwiazda Top Model Karolina Gilon.

Stacja zwraca się coraz bardziej w kierunku internetu i influencerów, a Karolina, która ma ponad 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie, wydaje się być idealną osobą, by wprowadzić tę strategię w życie - mówił informator portalu.

Karolina Gilon, to koleżanka robiącej karierę w modelingu Karoliny Pisarek z piątej edycji modowego show. Z tym że ona już od dawna zarzuciła marzenia o karierze na wybiegu. Działa w sieci i pracuje w telewizji. Rok temu dostała prestiżową posadę prowadzącej polską edycję programu Love Island. Wyspa Miłości. Wygląda na to, że spodobała się władzom Polsatu. Ciekawe, czy ona będzie wystarczająco wyluzowana i kontaktowa, kiedy zastąpi Szwed w roli gospodyni Ninja Warrior Polska?

  • Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)
  • Karolina Gilon – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu
  • Aleksandra Szwed – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1
  • Aleksandra Szwed - Miss Supranational 2019
  • Aleksandra Szwed - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek
  • Karolina Gilon skróciła włosy
  • Karolina Gilon – Polsat, wiosenna ramówka 2020
[1/7] Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także