Kwaśniewska do zdjęcia na tle morza śródziemnego zapozowała w czarnej, siatkowanej sukience, którą uzupełniła czerwonymi kolczykami z frędzlami z H&M. Ola zdradziła, że kreację i dodatki zakładała w samochodzie:
Jak na kogoś, kto się przebierał w samochodzie to nawet schludnie.
Potwierdzamy! Jest nie tylko schludnie, jest wręcz świetnie!