NewsyOla Kwaśniewska podała termin porodu na Instagramie. Jej odpowiedź na pytanie o ciążę namieszała w sieci

Ola Kwaśniewska podała termin porodu na Instagramie. Jej odpowiedź na pytanie o ciążę namieszała w sieci

Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska
Rafał Matuszczak
09.10.2019 05:00

Ola Kwaśniewska na salonach pojawia się od wielkiego dzwonu, a mimo to wciąż plasuje się w czołówce najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. Atmosferę wokół dziennikarki, która w 2006 roku zajęła drugie miejsce w 3. edycji Tańca z gwiazdami emitowanego przez TVN, nieustannie podgrzewają posty, jakie sama publikuje w internecie. W komentarzach można przeczytać sporo bardzo osobistych pytań do córki byłej pary prezydenckiej.

Czy Ola Kwaśniewska jest w ciąży?

Doniesienia o tym jakoby Ola Kwaśniewska miała być w ciąży pojawiają się w mediach plotkarskich niemal od momentu zawarcia przez nią związku małżeńskiego. Wiele osób uważa, że ciągłe plotki czy naciskanie ze strony fanów na zajście w ciążę były przyczyną, dla której aktywna bywalczyni salonów przeniosła swoje życie zawodowe do internetu, gdzie publiczność pokochała ją za błyskotliwość, humor i cięte riposty. Na Instagramie może pochwalić się liczbą ponad 120 tysięcy obserwujących. To właśnie tam musi stawiać czoła często nieuprzejmym wpisom, takim jak ten:

Kiedy dziecko? – zapytał Kwaśniewską jeden z internautów.

Bezwzględny komentator z pewnością nie podejrzewał, że Ola może pokusić się o kapitalną ripostę, która odbije się szerokim echem w internecie. Była gospodyni Małej czarnej nie przebierając w słowach ujawniła swój rychły "termin porodu":

Jutro! Najdalej pojutrze.
Ola Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę
Ola Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę

Przypomnijmy, że od momentu, kiedy Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się, we wrześniu minęło 7 lat. Oboje stali się jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Jej mąż jest cenionym muzykiem i kompozytorem, ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Współpracując z zespołami PoluzjanciThe Globetrotters wydał kilka płyt, artysta prowadzi również działalność solową, ostatnio jego głosem zachwyciła się Edyta Górniak.

  • Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)
  • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
  • Aleksandra Kwaśniewska - Kuba Badach
  • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji
  • Kuba Badach i Ola Kwaśniewska – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019
  • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na kolacji u Borysa Szyca
  • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu restauracji
[1/7] Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także