NewsyOla Kwaśniewska dostała nową pracę. Pochwaliła się fanom. "Przejmuję pałeczkę"

Ola Kwaśniewska dostała nową pracę. Pochwaliła się fanom. "Przejmuję pałeczkę"

Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska
12.11.2023 12:19

Ola Kwaśniewska zyskała popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", ale postanowiła związać swoją karierę z dziennikarstwem. Córka Jolanty Kwaśniewskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego w 2021 roku wróciła do TVN jako prowadząca "Miasta kobiet". Teraz pochwaliła się kolejnym zawodowym sukcesem.

Ola Kwaśniewska dostała nową pracę. Poprowadzi popularny podcast

Za pośrednictwem Instagrama Ola Kwaśniewska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Dziennikarka poinformowała, że przez rok będzie pełnić funkcję prowadzącej podcastu "Jestem Kobietą". Nie ukrywała swojej radości z powodu nowego zawodowego wyzwania.

Ogromnie miło mi poinformować, że niniejszym przejmuję pałeczkę po wspaniałej Marcie Dyks i przez następny rok będę gospodarzyć w podcaście YES „Jestem Kobietą”. Pierwszy odcinek nowego sezonu już dziś w południe i porozmawiam w nim z kimś, kto bardzo was ucieszy, że to on właśnie. Pretekstem do rozmowy będzie natomiast nowa kampania YES i ilustrujący ją, przejmująco aktualny wiersz Wisławy Szymborskiej „Portret Kobiecy” — czytamy w poście Oli.

Fani 42-latki nie kryli zadowolenia z faktu, że to właśnie Ola poprowadzi podcast. W komentarzach zasypali ją komplementami i gratulacjami.

Ola Kwaśniewska gospodynią podcastu. Córka Jolanty Kwaśniewskiej dostała nową pracę

Pod postem, w którym Ola Kwaśniewska chwali się angażem do podcastu, pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. Fani nie szczędzili dziennikarce ciepłych słów.

Ale super! Na pewno będę słuchać (...) Wspaniałe! Wyczekuję ciebie w tym formacie i tez nowego gościa (...) Trzymam kciuki, będzie super (...) Ale się cieszę! Uwielbiam panią! - czytamy.

Jak widać, Ola od początku może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów. To z pewnością doda jej pewności siebie.

Jolanta Kwaśniewska z rodziną
Jolanta Kwaśniewska z rodziną
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska (fot. KAPIF)
Ola Kwaśniewska (fot. KAPIF)
Ola Kwaśniewska straciła pracę
Ola Kwaśniewska straciła pracę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także