NewsyCórka Kasi Kowalskiej publicznie wyznaje miłość swojemu chłopakowi. Nie jest jednym, którego darzy uczuciem

Córka Kasi Kowalskiej publicznie wyznaje miłość swojemu chłopakowi. Nie jest jednym, którego darzy uczuciem

Ola Kowalska
Ola Kowalska
Zuza Maciejewska
18.08.2020 12:40, aktualizacja: 18.08.2020 12:50

Ola Kowalska w marcu w poważnym stanie trafiła do szpitala. Walczyła z adenowirusem, którego na szczęście pokonała. Kasia Kowalska przez pewien czas nie wypowiadała się na temat choroby córki. W rozmowie z magazynem Pani przerwała milczenie. Powiedziała, że gdy dowiedziała się o całej sytuacji, jej świat się załamał:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres.

Ola Kowalska pokazała swoje miłości. Co na to internauci?

Aleksandrze udało się wygrać z chorobą. Po dwóch miesiącach spędzonych w szpitalu opuściła placówkę. Ola zaczęła być aktywna w social mediach, gdzie dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego. Zdradziła, że wybrała się na wakacje do Grecji. To właśnie stamtąd pochodzi ojciec Oli, Kostek Yoardis.

Córka Kasi Kowalskiej nie była sama. Podczas wyjazdu towarzyszyli jej mama, brat, a także chłopak, Joshua.  Kowalska jest bardzo zakochana w swoim partnerze. Dowodem może być fakt, że udostępnia mnóstwo postów, na których pozuje z ukochanym. Para nie boi się żadnej krytyki, a niedawno pokazali nawet swoje namiętne pocałunki.

Joshua jest też bohaterem nowego postu Oli, który udostępniła we wtorkowy poranek. Aleksandra na swoim Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Pozuje z chłopakiem, a także przyjaciółką. Opis jest dowodem, jak bardzo są dla niej ważni. Publicznie wyznała im miłość:

Moje miłości — skomentowała w opisie.

Piękny wpis, prawda?

Ola Kowalska z chłopakiem i przyjaciółką
Ola Kowalska z chłopakiem i przyjaciółką
Ola Kowalska z chłopakiem
Ola Kowalska z chłopakiem
Ola Kowalska pokazała zdjęcia z wakacji
Ola Kowalska pokazała zdjęcia z wakacji
Ola Kowalska wybrała się na urlop
Ola Kowalska wybrała się na urlop
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także