James wspierał Olę podczas finałowego odcinka Tańca z gwiazdami. Co ciekawe, była to pierwsza wizyta mężczyzny na planie polskiej edycji programu:
Wspiera mnie. Przyjechał w końcu na ostatni odcinek, jest fajnie, że mogę mu pokazać jak tutaj jest. Jest bardzo dumny.
Ola zdradziła, że James kibicował w finale Kasi Dziurskiej, która ponoć… wpadła mu w oko:
Uważam, że chyba Kasia Dziurska, jest jego faworytką. Możliwe, że dlatego, że jest blondynką. Chociaż on lubi brunetki, bo kiedyś byłam brunetką. Ale możliwe, że to dlatego, że teraz jest podobna.
Cała rozmowa poniżej:
https://jastrzabpost.pl/newsy/ola-jordan-kim-jest-nowa-jurorka-tanca-z-gwiazdami-wikipedia_641970.html#galeria0